Wiadomości 26 maj 2021
Haier
Haier ponownie Nr 1 wg Euromonitora!

Haier kolejny raz udowodnił swoją przewagę rynkową i ponownie stoi na czele raportów! Haier AC został nagrodzony aż trzema certyfikatami NR 1 potwierdzającymi pozycję marki, przyznanymi przez EUROMONITOR, podczas międzynarodowych targów AWE, które odbyły się w Szanghaju, 23 marca 2021 roku.

Nr 1 w kategorii urządzeń podłączonych i sterowanych zdalnie

Haier ponownie został światowym liderem pod względem ilości urządzeń podłączonych i sterowanych zdalnie. To już 5 rok z rzędu, kiedy HAIER został liderem w tej kategorii! W ubiegłorocznym podsumowaniu udział marki wynosił 29,4%, w tym roku to już 31%! Haier posiada własną aplikację do sterowania urządzeniami z poziomu Smartfona, która na bieżąco jest aktualizowana i rozbudowywana. Sprawia to, że kontrola nad klimatyzatorami jest przyjazna i może odbywać się z dowolnego miejsca. Od tego roku w standardzie każdy klimatyzator ścienny jest wyposażony w opcję sterowania Wi-Fi.

Nr 1 w kategorii Self Clean

HAIER wyznacza trendy w dziedzinie klimatyzacji. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom takim jak zastosowana technologia Self Clean, HAIER AC trzeci rok z rzędu stoi na czele raportu, z udziałem w rynku przekraczającym 46% pod względem wielkości sprzedaży w 2020 r. Self Clean to technologia samooczyszczania urządzeń, pozwalająca na zachowanie klimatyzatorów w czystości, co  bezpośrednio wpływa na jakość wywiewanego powietrza. Technologia ta zapewnia niższe koszty eksploatacyjne i wyższą efektywność.

Nr 1 w kategorii producentów klimatyzacji z Chin

Haier został uznany za lidera wśród producentów klimatyzacji z Chin. Wpływ na wyniki raportu ma z pewnością stale rosnąca popularność marki. Haier dokłada wszelkich starań, by utrzymywać jak najwyższe standardy jakości swoich produktów i obsługi klientów, jak i rozbudowana sieć dystrybucji. Przewagą Haier jest także posiadanie Centrum Badawczo-Rozwojowego klimatyzacji, które jest jednym z największych na świecie.

Więcej szczegółów:

www.haier-ac.pl

Generalnym Dystrybutorem klimatyzatorów Haier w Polsce jest firma Refsystem Sp. z o.o.