Gree - Ciepło z Gree
Wiadomości 18 mar
Haier
HAIER ponownie na czele rankingów Euromonitora!

Haier został ponownie nagrodzony i wyróżniony aż trzema certyfikatami Euromonitor, potwierdzającymi pozycję marki na świecie.

Haier już 6 rok z rzędu stoi na czele rankingu Euromonitor International wśród klimatyzatorów podłączonych do sieci i sterowanych zdalnie na świecie! Udział HAIER w rynku przekracza już 33% pod względem wielkości sprzedaży w 2021 r.! Haier wytrwale buduje swoją przewagę – w ubiegłorocznym podsumowaniu udział marki wynosił ponad 31%, w tym roku to już 33%.  Haier to również Marka nr 1 w kategorii Self Clean na świecie z udziałem w rynku przekraczającym aż 47% pod względem sprzedaży w 2021 r! Ostatni certyfikat potwierdza pozycję lidera wśród największych chińskich korporacji z własną marką klimatyzatorów pod względem wielkości sprzedaży na rynku globalnym (z wyłączeniem Chin kontynentalnych) w 2021 roku.

Wpływ na wyniki raportu ma stale rosnąca popularność marki. HAIER wyznacza trendy w dziedzinie klimatyzacji i dokłada wszelkich starań, by utrzymywać jak najwyższe standardy jakości swoich produktów i obsługi Klientów.


Oficjalna dokumentacja Euromonitor
Więcej informacji na stronie www.haier-ac.pl

Tagi: Haier