Wiadomości 10 lip

Dołącz do nas podczas CIJ Awards Poland 2018 - w procesie nominacji, wyboru zwycięskich projektów oraz podczas Gali wręczenia nagród. CIJ Europe oraz powermeetings.eu będą gospodarzami 17 edycji konkursu, którego rozstrzygnięcie odbędzie się 6 listopada 2018 w Hotelu Airport Okęcie**** w Warszawi

Gala CIJ Awards Poland 2018 jest uznanym i prestiżowym wydarzeniem na polskim i europejskim rynku nieruchomości - zarówno biurowych, handlowych, przemysłowych jak i mieszkaniowych. To także uroczystość, podczas której rok rocznie spotyka się duża grupa wiodących firm, kreujących nowe projekty, nowe wizje a także cały rynek nieruchomości. Warto podkreślić, że podczas Gali nagradzane będą nie tylko same inwestycje, ale także całe zespoły oraz nowatorskie koncepcje i rozwiązania.

What keeps us going is goals

Naszym celem jest wspieranie biznesu i działań naszych partnerów, klientów oraz uczestników naszych wydarzeń. Zdobywając nagrodę CIJ Awards stajesz się wyjątkowy i masz okazję podzielić się swoim sukcesem z innymi graczami na rynku - zarówno w Polsce, w Europie, a nawet w Stanach Zjednoczonych - wszędzie tam, gdzie aktywnie działa CIJ Europe. 

Łącznie podczas CIJ Awards Poland 2018 uhonorowanych zostanie 37 przedsiębiorstw i instytucji w 37 kategoriach. Zwycięskie projekty w każdej kategorii będą cieszyć się nominacją do Best of Best HOF Awards 2019. Konkurs ten, odbywający się w kwietniu 2019 roku w Pradze w Czechach, stanowi podsumowanie CIJ Awards 2018, a nominowanych w nim będzie łącznie po 10 zwycięskich projektów z 10 krajów, w 37 kategoriach.

Success is about what you inspire others to do!

Od 2002 roku inspirujemy Państwa do tworzenia sieci kontaktów oraz do świętowania z nami, poprzez rywalizację i zdobywanie nagród oraz dzielenie się efektami swojej ciężkiej pracy i sukcesami, z innymi graczami na rynku. Gala CIJ Awards to idealne miejsce na spotkanie z partnerami biznesowymi, kolegami i przyjaciółmi z branży. 

Nasza inspiracja i chęć do doskonalenia pochodzi od Państwa – naszej społeczności biznesowej - dostosowujemy się do Waszych zmieniających się oczekiwań i wymagań! Z dużym uznaniem i zainteresowaniem z Państwa strony spotkał się zaktualizowany program i struktura wydarzenia - zarówno proces, regulamin, jak i samo wydarzenie. Wśród udoskonaleń znajdą Państwo ulepszoną i poszerzoną listę kategorii, piękną statuetkę oraz proces wyboru zwycięzców otwarty dla wszystkich przedstawicieli rynku!

Action is the foundation of all success!

16 edycja CIJ Awards Poland 2018 odbędzie się 6 listopada 2018 w Hotelu Airport Okęcie**** w Warszawie. Podczas Gali stworzymy Państwu możliwość spotkania najważniejszych przedstawicieli rynku nieruchomości komercyjnych - od funduszy, inwestorów i deweloperów, po szerokie grono dostawców usług, rozwiązań i produktów. Wieczór będzie znakomitą okazją do nawiązania nowych kontaktów, odświeżenia tych istniejących, do świętowania ze zwycięzcami oraz do doskonałej zabawy.

Zaznacz w kalendarzu harmonogram CIJ Awards Poland 2018:

  • już dziś zarezerwuj swoje miejsce / swój stolik
  • już dziś zostań członkiem Online Jury Voting Committee
  • już dziś zostań sponsorem CIJ Awards Poland 2018
  • nominuj swoją firmę, projekt, zespół oraz lidera - rejestracja nominacji rozpoczyna się 1 września 2018 r. i będzie możliwa do 17 października 2018 r.
  • głosuj na zwycięską firmę, projekt, zespół i menedżera - głosowanie rozpoczyna się 22 października 2018 r. i potrwa do 29 października 2018 r.
  • dołącz do nas podczas wielkiej Gali CIJ Awards Polska 2018 - 6 listopada 2018 r.

Więcej informacji o Gali dostępnych jest na stronie wydarzenia: https://awards.cijeurope.com/pl/

Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu

Rozwój elektromobilności w Polsce - TAURON i KGHM podpisują list intencyjny

22 paź 1
Wiadomości Rozwój elektromobilności w Polsce - TAURON i KGHM podpisują list intencyjny
Gregory
Gregory
Brawo za inicjatywe. Widac machina ruszyła. Na dniach przeciez tez wyszla informacja o green way'u i nowym inwestorze EBI dzieki ktoremu w... - 27 paź