Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Wiadomości 7 paź 2022
Schiessl
Efektywne ogrzewanie przy ujemnej temperaturze na zewnątrz dzięki Hisense Fresh Master

Każdy chce, aby jego dom był ciepłym, bezpiecznym i zdrowym miejscem, w którym będzie czuć się bezpieczny przed różnymi zagrożeniami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego. To poczucie bezpieczeństwa i komfortu jest związane z jakością powietrza, którym oddychasz. Dlatego tak ważne jest, aby każdego dnia zapewniać sobie i swojej rodzinie czyste i świeże powietrze. Tu z pomocą przychodzi innowacyjny i inteligentny klimatyzator Hisense Fresh Master.

Upalnie lub mroźnie na zewnątrz, w środku zawsze przytulnie

Klimatyzator Fresh Master nie tylko zapewnia przyjemne uczucie chłodu w upalnych porach roku, lecz także stanowi źródło ciepła, gdy na zewnątrz panują niskie temperatury i brzydka pogoda. Dzięki wysokiej wydajności ogrzewania w niskich temperaturach, klimatyzator zapewnia w domu potrzebne ciepło nawet wtedy, gdy temperatura na zewnątrz spadnie do -22°C. Jeśli mieszkasz w regionie o zimnym klimacie i na jakiś czas wyjeżdżasz, np. na wakacje, specjalny tryb ogrzewania podtrzymującego chroni Twój dom przed wychłodzeniem, utrzymując go w temperaturze 8˚. Zapobiega to zamarzaniu wody w rurach, przy uzyskaniu minimalnego zużycia energii.

Oczyszczone powietrze zapewnia zdrowe otoczenie do życia

Kiedy myślisz o systemie klimatyzacji, nie postrzegaj klimatyzatorów jako urządzeń służących jedynie do chłodzenia powietrza, ponieważ nowoczesne i inteligentne rozwiązania technologiczne zapewniają dzisiaj znacznie więcej niż tylko komfortową temperaturę w pomieszczeniu. Klimatyzator Hisense Fresh Master efektywnie kontroluje jakość powietrza, którym oddychasz, tak aby było ono oczyszczone i optymalnie nawilżone. Nie musisz się już martwić bakteriami i wirusami, w tym koronawirusem SARS-CoV-2, ponieważ klimatyzator Fresh Master zapewnia ich skuteczną neutralizację. Co więcej, klimatyzator robi to całkowicie bez Twojej ingerencji, sam automatycznie dostosowując warunki pracy. Poznaj bliżej wszystkie zalety i funkcje urządzenia. 

Szkodliwe wirusy i bakterie mogą w różny sposób przedostawać się do Twojego domu, ale z pomocą klimatyzatora Hisense Fresh Master możesz utrzymać w nim czyste i zdrowe powietrze. Dzięki innowacyjnej technologii jonizacji Hi-Nano >>> firmy Hisense klimatyzatory skutecznie usuwają z powietrza bakterie i wirusy, w tym koronawirusa (SARS-CoV-2). W jaki sposób? Jonizator wytwarza i uwalnia do powietrza niezwykle wysokie stężenie jonów dodatnich i ujemnych, sięgające nawet do 1 miliona jonów na cm3. Po wchłonięciu przez jony bakterie i wirusy tracą swoją aktywność i zdolność namnażania się, nie stanowiąc już dłużej zagrożenia dla ludzi. Francuskie laboratorium badawcze Texcell* potwierdziło, że jonizator HI-NANO zapewnia skuteczność neutralizacji koronawirusa (SARS-CoV-2) na poziomie 93,54% w ciągu zaledwie dwóch godzin. Dzięki skutecznemu usuwaniu bakterii możesz codziennie cieszyć się czystym powietrzem. Do zapewnienia zdrowego powietrza przyczyniają się również antybakteryjne lamele w wymienniku ciepła klimatyzatora. Powłoka z nanocząsteczkami srebra na lamelach wymienników skutecznie hamuje rozwój gronkowca złocistego, pałeczek okrężnicy i pleśni, zapewniając optymalną ochronę.

Świeże powietrze każdego dnia

Dzięki opatentowanej technologii Fresh Air, klimatyzator Hisense Fresh Master umożliwia wymianę powietrza w całym pomieszczeniu w ciągu zaledwie 3 minut, poprzez doprowadzanie świeżego i oczyszczonego powietrza zewnętrznego z wydajnością 50 m3/h. Klimatyzator wykrywa stężenie CO2 w pomieszczeniu i wskazuje na wyświetlaczu LED odpowiednim kolorem aktualną jakość powietrza, gdzie czerwona ikona oznacza złą jakość powietrza, żółta - średnią jakość, a zielona - dobrą. Fresh Master jest wyposażony w wysokiej jakości filtr 4 w 1, w którego skład wchodzi: filtr z jonami srebra, filtr HEPA, filtr katechinowy i filtr z witaminą C. Ta perfekcyjna kombinacja czterech filtrów nie tylko sterylizuje powietrze w pomieszczeniu, usuwając nieprzyjemne zapachy, cząstki pyłów zawieszonych oraz pyłki roślin, lecz nawet uwalnia do niego witaminę C, która pielęgnuje Twoją skórę.

Doskonały komfort w każdej chwili

Klimatyzator Hisense Fresh Master oprócz dostarczania świeżego i czystego powietrza dba również o zapewnienie Ci idealnego poczucia komfortu. Funkcja AI Smart w inteligentny sposób zapewnia utrzymywanie komfortowych warunków w Twoim domu, automatycznie kontrolując temperaturę, wilgotność i prędkość nawiewu klimatyzatora, w zależności warunków pogodowych panujących na zewnątrz. Dodatkowo dzięki funkcji Auto-swing  (sterującej ruchem wahadłowym żaluzji poziomych i pionowych) powietrze jest optymalnie rozprowadzane, zapewniając komfort w każdym zakątku pomieszczenia.

Zastanawiasz się nad poprawą komfortu i jakości powietrza w swoim domu? Wykorzystaj wszystkie możliwości, jakie oferuje Ci klimatyzator Hisense Fresh Master, ciesz się jego eleganckim, nowoczesnym designem, wygodną i łatwą obsługą za pomocą sieci Wi-Fi oraz aplikacji ConnectLife >>> lub jeszcze łatwiejszym sterowaniem głosowym za pomocą wbudowanych głośników Amazon lub Google. Więcej informacji znajdziesz tutaj >>>

*Dane dotyczące działania jonizatora HI-NANO oparte są na próbkach testowanych przez TEXCELL i SGS w warunkach laboratoryjnych.