Wiadomości 14 wrz 2021
Iglotech
Dzień Otwarty w  IGLOTECH  KRAKÓW!

fot. Iglotech

Iglotech zaprasza na Dzień Otwarty w Krakowie. Już 17 września mamy zaszczyt zaprosić wszystkich instalatorów, dystrybutorów i serwisantów na Dzień Otwarty do nowej siedziby hurtowni w Krakowie, mieszczącej się przy ulicy Zawiłej 56.

17 września w godz. 9:00-15:00 na przybyłych na Dni Otwarte gości czekać będą atrakcyjne promocje i pakiety materiałów marketingowych. A oprócz tego na przybyłych instalatorów czekać będą specjalnie przygotowane kampanie Wszystko do domu energooszczędnego, Pompy Ciepła Split czy Monoblok oraz HAIER Klimatyzacja z funkcją STERYLIZACJA UV-C hamującą rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,99%.

Natomiast dedykowane stoiska umożliwią m.in. zapoznanie się z kompleksową ofertą systemu wentylacji mechanicznej do każdej inwestycji oraz programem lojalnościowym Klubu Iglotech, gdzie przedstawimy korzyści, jakie płyną z uczestnictwa w naszym programie lojalnościowym dla najaktywniejszych Partnerów Handlowych Grupy Iglotech.

Podczas Dni Otwartych w Krakowie Klienci będą mogli zapoznać się także z najnowszymi trendami w branży HVAC, przetestować narzędzia, a także porozmawiać z dostawcami urządzeń najwyższej jakości – Aspen, Refra, Makita, Sferan.

Iglotech to sieć hurtowni klimatyzacyjno-wentylacyjnych, w których dostępna jest kompleksowa oferta urządzeń klimatyzacyjnych, elementów wentylacyjnych, pomp ciepła, chłodnictwa oraz czynników chłodniczych. W ofercie dostępny jest także pełen zakres akcesoriów montażowych niezbędnych w pracy instalatora. Lokalizacja nowej siedziby oddziału w Krakowie umożliwia szybki i łatwy dojazd z każdego punktu w mieście, natomiast duża powierzchnia magazynowa wpływa na zwiększoną dostępność towarów i jeszcze szybsze dostawy. Powierzchnia biurowa została dostosowana do potrzeb Klientów. W części oddziału znajduje się dedykowany showroom, w którym prezentowane są najnowsze systemy klimatyzacyjne tak popularnych marek jak HAIER, czy FUJI Electric.  Dodatkowo przestrzeń biurowa została zoptymalizowana, by zapewnić jak najszybszy czas obsługi Klienta.

Wybierz sprawdzone produkty światowych producentów: Haier, Fuji Electric, Ostberg, Neovent, Forvent, Neoheat.

Zapraszamy na Dzień Otwarty w oddziale Iglotech Kraków – 17 września 2021, godz. 9:00-15:00

Oddział Iglotech w Krakowie pozostaje do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 16.00.

Iglotech Kraków
ul. Zawiła 56
30-390 Kraków

Więcej szczegółów