Wiadomości 17 lip
Duda Development zbuduje ponad 260 lokali

Duda Development prowadzi prace przygotowawcze pod kolejną inwestycję w Poznaniu - Fyrtel Wilda. Spółka prowadzi też budowy m.in. w Złotnikach i pierwszy projekt mieszkaniowy w Łodzi.

Fyrtel Wilda, który będzie nowoczesną kamienicą położoną w ścisłym centrum Poznania, w centrum zabytkowej dzielnicy Wilda. W Fyrtlu znajdować się będzie 66 wygodnych mieszkań na 6 piętrach oraz 5 lokali handlowo-usługowych na parterze. Na terenie inwestycji trwają już prace przygotowawcze pod budowę.

Deweloper ma juz na półmetku prace nad budową III etapu projektu Nowe Złotniki. Osiedle domów szeregowych powstaje w Złotnikach k. Suchego Lasu. W III etapie w sprzedaży jest 17 lokali dwupoziomowych o metrażach od 132 do 155 mkw.

Z kolei przy ulicy Kilińskiego 138 w Łodzi stanął kontener, w którym mieści się najnowsze biuro sprzedaży spółki. W skład I etapu budowy Diasfery, inwestycji, która powstanie w samym centrum Łodzi (blisko takich dobrze znanych punktów miasta jak ulica Piotrkowska, Szkoła Filmowa czy park Źródliska), wejdą 184 mieszkania. Zakończenie prac nad etapem przewidywane jest na drugą połowę 2020 roku.

Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu

gift