Wiadomości 13 maj
Iglotech
Dołącz do Mistrzowskich Dni Otwartych Iglotech!

fot. Iglotech

Czy słyszycie już ten przyśpieszony rytm równo bijący serc? To dźwięk nadchodzących futbolowych emocji, które wkrótce wezmą górę i zagoszczą w każdym z nas! Dołącz do wspólnego kibicowania z drużyną Iglotech podczas Mistrzowskiego Spotkania w ramach Dni Otwartych w całym kraju! Zobacz, kiedy będziemy u Ciebie w mieście!

Przygotujcie się – to nie będzie spokojne spotkanie!

Głośne sportowe okrzyki i  piłkarska rywalizacja to dopiero początek wspólnej zabawy! Wkrótce spotkamy się na boisku, by nie tylko wspólnie kibicować naszej ulubionej drużynie, lecz także świetnie spędzić czas w prawdziwie sportowym nastroju. To będzie czas pełen niesamowitych momentów, nieprzewidywalnych zwrotów akcji i niezapomnianych emocji! Dołącz do Mistrzostw o Puchar hurtowni Iglotech – zbierz swoja drużynę i wystartuj w rywalizacji.

Klimatyzator dla Ciebie!

Wolisz trening indywidualny? Zmierz się z presją czasu, wykaż się celnością, zdobywaj punkty i wygrywaj  w naszych konkursach klimatyzatory marki HAIER! Gwarantowana wygrana na każdym oddziale hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej Iglotech!

Moc emocji – rozdajemy Złoty Bilet na China Tour 2024!

Weź udział w naszym konkursie – zrób zakupy podczas Dni Otwartych w hurtowni Iglotech i powiedz za co cenisz markę Haier, a my zabierzemy Cię na China Tour 2024! Wybieramy najciekawszą wypowiedź ze wszystkich Dni Otwartych 2024 i wręczamy zwycięzcy Złoty Bilet, zapraszając w daleką podróż, gwarantującą niezapomniane wrażenia! To takie proste – przyjdź na Dni Otwarte, zrób zakupy, zaskocz nas  i daj się ponieść wspólnym emocjom!

Praktyczna wiedza z wentylacji- zawsze na czasie!

Na dniach otwartych hurtowni klimatyzacyjno-wentylacyjnej nie może zabraknąć praktycznej wiedzy, dlatego już dziś zapisz się na całkowicie bezpłatne szkolenie, które odbędzie się podczas dni otwartych w Twoim mieście. Wentylacja w praktyce to porcja praktycznych wskazówek, najważniejsze informacje podane w przystępnej formie. A dodatkowo dzięki udziałowi w szkoleniu będziesz mógł skorzystać z dedykowanych promocji na wybrany asortyment. Mistrzowskie promocje – czekają właśnie na Ciebie! Zapisz się już dziś – liczba miejsc ograniczona!

Poznaj terminy i dołącz do dni otwartych Iglotech

Konsultacje z ekspertami – tylko fair play

Nie nadążasz za zmianami regulacji prawnych w zakresie pomp ciepła. Co dalej z dofinansowaniami, certyfikatami i cenami prądu? Co czeka pompy ciepła w drugiej połowie 2024 r.? Czym jest i jak możesz korzystać z centralnego systemu zarządzania pompami ciepła? Na wszystkie te pytania uzyskasz jasne odpowiedzi korzystając z punktu konsultacyjnego dostępnego na naszych eventach. Gramy czysto – tylko sprawdzone i rzetelne informacje!