Wiadomości 1 sie
Iglotech

fot. Iglotech

Na przełomie czerwca i lipca w oddziałach Iglotech odbyły się Dni Otwarte, podczas których prezentowaliśmy nasze nowości produktowe.

Przybyli goście mogli zapoznać się z nowymi urządzeniami:

  • klimatyzatory Fuji Electric działające w oparciu o czynnik R32,
  • centrale wentylacyjne Neovent połączone z układem chłodniczym,
  • nowa centrala wentylacyjna Ostberg z okapem kuchennym jako idealne rozwiązanie do zabudowań kuchennych, a także
  • pompa ciepła powietrze - woda Neoheat pracująca w oparciu o agregat Fuji Electric.

Największym zainteresowaniem cieszył się układ chłodniczy z centralą wentylacyjną Neovent. Rozwiązanie dla wielu inwestycji, w których liczy się aby centrala spełniała także funkcję chłodzenia pomieszczenia. Dzięki podłączeniu do centrali agregatu, skrzynki AHU BOX i chłodnicy freonowej jest to możliwe. Nasi specjaliści chętnie opowiadali o specyfice i zaletach tego rozwiązania.

Podczas Dni Otwartych swoje stoiska zaprezentowali również nasi partnerzy. Klienci mogli własnoręcznie sprawdzić narzędzia Makity w dostosowanym do tego Demobusie, zapoznać się z nowościami Testo, a także przekonać się o skuteczności środków do czyszczenia Sferan.

Nie zabrakło również stoiska z Klubem Iglotech, gdzie szczegółowo omawialiśmy korzyści z uczestnictwa w naszym programie dla najaktywniejszych Partnerów Handlowych. Atrakcyjne nagrody, warunki uczestnictwa, a także promocje wyłącznie dla Klubowiczów spowodowały, że do programu przystąpiło kolejne kilkadziesiąt firm.

Całej imprezie towarzyszyło wielkie grillowanie, a także atrakcyjne promocje i produkty za 1zł, wśród których był klimatyzator czy młotowiertarka Makity.

Nasze spotkania z Klientami rozpoczęły się w Rzeszowie, następnie kolejno zapraszaliśmy na oddziały w Łodzi, Grudziądzu, Gdyni, Toruniu, Bydgoszczy, Lublinie, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławie i Poznaniu. Dni Otwarte zakończyły się w siedzibie firmy w Kwidzynie. Nasze wydarzenie przyciągnęło ponad 230 klientów ze wszystkich rejonów Polski.

Dni Otwarte to jeden z naszych ważniejszych projektów. Pozwala nam na spotkanie się z naszymi Klientami, poznanie opinii, doświadczeń oraz zaprezentowanie nowości produktów. Dziękujemy wszystkim, którzy nasz odwiedzili i mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie za rok na kolejnym takim wydarzeniu.

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji.

gift