Wiadomości 17 paź
Smay

Już 21 i 22 października 2019 roku zapraszamy na wyjątkową konferencję Polski Rynek Mieszkaniowy 2019.

Ostatnie lata okazały się wyjątkowo owocne dla polskiego rynku mieszkaniowego. Dane GUS na drugi kwartał 2019 roku potwierdzają: ceny nieruchomości w Polsce się ustabilizowały, zachowując trend wzrostowy, deweloperzy regulują podaż mieszkań. Jak dzisiaj wygląda polski rynek nieruchomości i jakich trendów możemy się spodziewać w 2020 roku?

Na te pytania odpowiedzą uczestnicy konferencji Polski Rynek Mieszkaniowy 2019 (będzie to już 14. edycja tego wydarzenia). Podczas jednego z paneli wystąpi pani Marzena Maj – Prokurent i Dyrektor Handlowa SMAY. Zapraszamy na wyjątkowy i pełen merytorycznej wiedzy panel dyskusyjny:

Czy w cenie mieszkania jest cisza, czyste powietrze i dobra energia? Jak deweloperzy mieszkaniowi walczą ze smogiem i emisjami hałasu?

Podczas dyskusji poruszymy następujące tematy:

  • Między normami a potrzebami – czy w rozwiązaniach wentylacyjnych dla lokali mieszkalnych warto iść dalej, niż nakazują przepisy?
  • „Pakiety antysmogowe” – marketingowy chwyt czy realna próba rozwiązania problemu?
  • Marzenie o ciszy – dlaczego warto dbać o komfort akustyczny mieszkań. Walka z hałasem jako element troski o komfort użytkowników w procesie życia.
  • Zielona energia w mieszkaniu – mrzonka czy rzeczywista możliwość?

Podczas konferencji najważniejsi gracze na rynku dokonają analiz, przedstawią prognozy oraz dostarczą Państwu merytorycznej wiedzy na temat rynku nieruchomości.

Polski Rynek Mieszkaniowy
21-22 października 2019
Hilton Warsaw Hotel
ul. Grzybowska 63
Warszawa

 

 Więcej informacji

Tagi: Smay
Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście