SMAY - Klapy pożarowe
Wiadomości 3 lut
Schiessl
Certyfikowane szkolenia z pomp ciepła Panasonic

fot. Schiessl

Szkolenia organizowane przez Schiessl Polska wspólnie z Panasonic kierowane są do Firm zajmujących się doborem, instalacją oraz serwisem systemów ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń bazujących na urządzeniach typu pompa ciepła powietrze-woda.

Każdy uczestnik szkolenia, który chce otrzymać certyfikat musi być zapisany elektronicznie na szkolenie za pośrednictwem formularza Schiessl Polska poniżej. Proces certyfikacji wymaga założenia konta na stronie producenta www.panasonicproclub.com oraz uczestnictwa w 2 dniach szkoleniowych.

  • Szkolenie z pomp ciepła Panasonic zawiera się w 2 dniach szkoleniowych, pierwszy dzień szkoleniowy odbywa się w siedzibie Oddziału Schiessl Polska (lub w innym miejscu wyznaczonym przez Schiessl Polska), drugi dzień szkoleniowy odbywa się w Centrum Szkoleniowym Panasonic w Warszawie.
  • Pierwszy dzień szkoleniowy jest nieodpłatny (uczestnik szkolenia pokrywa koszty przyjazdu na szkolenie i ewentualnego zakwaterowania).
  • Drugi dzień szkoleniowy jest nieodpłatny (uczestnik szkolenia pokrywa koszty przyjazdu na szkolenie i ewentualnego zakwaterowania) pod warunkiem skorzystania z daty szkolenia podanej w pierwszym dniu szkoleniowym.   
  • Okres ważności certyfikatu: 1 rok od daty ukończenia szkolenia.
  • Każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat ukończenia szkolenia po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu końcowego (certyfikat generowany systemowo wysyłany elektronicznie).
  • Certyfikat wydawany jest na konkretną osobę (pracownika firmy), ale pozostaje własnością Panasonic i na każde wezwanie musi zostać zwrócony.

Terminy i rejestracja

Terminy szkoleń, lokalizacje oraz szczegółowy program dostępny jest w zakładce Szkolenia.

Zgłoszenia proszę kierować za pośrednitwiem formularza zgodnie rodzajem szkolenia i terminem rejestracji >>> Formularz Rejestracyjny >>>

Zamknij Kup kamerę Bosch taniej o 150zł! Kup kamerę Bosch taniej o 150zł!