Wiadomości 14 mar
Biały Dom w Warszawie

Kompania Domowa rozpoczęła w Warszawie kolejną inwestycję. Przy ulicy Światowida na Tarchominie powstanie 15-piętrowy Biały Dom. Generalny wykonawca – firma Totalbud oraz inwestor wbili na budowie pierwszą łopatę.

W ramach projektu Biały Dom powstaną 174 mieszkania o metrażach od 30 do 87 mkw. Będą to lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Do każdego przynależeć będzie balkon, loggia lub taras. Inwestycja obejmuje również dwukondygnacyjny garaż podziemny oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe na zewnątrz. Na parterze w podcieniu budynku powstanie przestrzeń usługowo-handlowa.

W najwyższym punkcie Biały Dom sięgnie 15 metrów. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego gwarantuje, że będzie to najwyższy budynek w okolicy. Wszystkie elementy elewacyjne pokryte zostaną jednolitą białą farbą, mającą podkreślić smukłość budynku. W budynku mają być również zastosowane panoramiczne okna. Budowa ma zostać zakończona w pierwszym kwartale 2021 r.

Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu