Wiadomości 18 lip
Antczak Construction buduje pod Wrocławiem

Park logistyczny MLP Group w gminie Mirków pod Wrocławiem zostanie rozbudowany o halę magazynową i budynek biurowy. To już trzecia realizacja FB Antczak dla inwestora powierzchni magazynowo-produkcyjnych.

Centrum logistyczno-magazynowe MLP Wrocław w Mirkowie pod Wrocławiem składa się z przeznaczonych na wynajem obiektów produkcyjnych, magazynowych i biurowych. Kompleks posiada wewnętrzny układ komunikacyjny, części wspólne i wspólną infrastrukturę techniczną. Cała inwestycja powstaje na działce o łącznej powierzchni 13 ha. Docelowo ma składać się z trzech hal magazynowych o powierzchni 64 tys. mkw.

Antczak Construction, firma wykonawcza działająca w ramach FB Antczak, buduje obecnie halę magazynową o powierzchni ok. 9500 mkw. wraz z budynkiem socjalno-biurowym. Prace rozpoczęły się w maju. Zakończenie inwestycji planowane jest na początek listopada 2018 r. To już trzecia inwestycja, w której Antczak Construction wspiera dewelopera MLP Group. Firmy miały okazję wcześniej współpracować przy budowie parku MLP Pruszków II oraz MLP Lublin.

Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu

gift