Czwartek
11
Lipiec 2024
Szkolenie zakończone Wykład i szkolenie na temat Szkolenia praktyczne Pompy Ciepła, ludzie słuchający wykładu.

Szkolenia praktyczne Pompy Ciepła - Kraków

Marka:
Logotyp marki szkolenie - GREE
Organizator:
Logotyp organizatora szkolenia - GREE
Kategoria:
Data:
Czwartek
11
Lipiec 2024
Adres:
Centrum Gree w Krakowie
Dobrego Pasterza 13/2
31-416 Kraków
Koszt szkolenia:
500 PLN
Dodatkowe informacje o kosztach szkolenia:

Regularna cena szkolenia to 500,00 zł netto za uczestnika, płatne przelewem. Dane do przelewu zostaną przesłane w wiadomości e-mail po dokonaniu zgłoszenia.

Tematy poruszane na szkoleniu: Szkolenia praktyczne Pompy Ciepła

Obrazek promujący szkolenie: Szkolenia praktyczne Pompy Ciepła

Szkolenia praktyczne z zakresu pomp ciepła prowadzimy stacjonarnie w nowoczesnym Centrum szkoleniowym GREE w Krakowie. Zostały one opracowane w celu poszerzenia praktycznej wiedzy naszych Autoryzowanych Instalatorów. Dzięki nim dowiesz się wszystkiego o urządzeniach Gree, ich prawidłowym montażu, sterowaniu a przede wszystkim serwisie. Podczas spotkania z ekspertami dowiesz się, jak prawidłowo dobrać urządzenie do budynku i jak krok po kroku je bezbłędnie zamontować. Dodatkowo pod okiem specjalistów dokonasz pierwszego rozruchu pompy ciepła z pozycji sterownika i przetestujesz jej obsługę. W trakcie szkolenia większość czasu poświęcona jest na praktyczną naukę. Poruszymy m.in. tematy diagnozowania usterek, rozwiązywania błędów na działających jednostkach, czy demontażu podzespołów, które uległy awarii.

Szkolenia praktyczne z pomp ciepła – wymagane dokumenty:

 • aktualny Certyfikat Gree Pompy Ciepła SPLIT
 • certyfikaty f-gazowe (personalny oraz dla przedsiębiorstwa)
 • uprawnienia SEP kat. G1 E
 • ważne badania lekarskie oraz oświadczenie o ukończeniu szkolenia BHP dla stanowiska pracy, na którym realizowane są zadania Autoryzowanego Instalatora

Szkolenia praktyczne z pomp ciepła – zakres

 • Wstęp (pompy ciepła w Aplikacji Gree – Strefa Instalatora, a także prawidłowy dobór urządzenia w oparciu o potrzeby klienta i warunki techniczne budynku)
 • Montaż (kluczowe informacje dot. montażu w oparciu o zamontowane jednostki, prezentacja najczęściej popełnianych błędów/awarii)
 • Obsługa sterownika (wykonanie rozruchu urządzenia, objaśnienie funkcji, a także prawidłowe ustawienie sterownika)
 • Serwisowanie (diagnozowanie czujników, wymiana elektroniki, podłączenie dodatkowej pompy obiegowej, weryfikacja działania sprężarki oraz elementów układu chłodniczego, rozwiązywanie błędów na działających urządzeniach)
 

Szkolenia praktyczne z zakresu pomp ciepła prowadzimy stacjonarnie w nowoczesnym Centrum szkoleniowym GREE w Krakowie. Zostały one opracowane w celu poszerzenia praktycznej wiedzy naszych Autoryzowanych Instalatorów. Dzięki nim zgłębisz swoją wiedzę o urządzeniach Gree, ich prawidłowym montażu, sterowaniu, a przede wszystkim serwisie. Podczas spotkania z ekspertami dowiesz się, jak prawidłowo dobrać urządzenie do budynku i jak krok po kroku je bezbłędnie zamontować. Dodatkowo pod okiem specjalistów dokonasz pierwszego rozruchu pompy ciepła z pozycji sterownika i przetestujesz jej obsługę. W trakcie szkolenia większość czasu poświęcona jest na praktyczną naukę. Poruszymy m.in. tematy diagnozowania usterek, rozwiązywania błędów na działających jednostkach, czy demontażu podzespołów, które uległy awarii.

Szkolenia praktyczne z pomp ciepła – wymagane dokumenty:

 • aktualny Certyfikat Gree Pompy Ciepła SPLIT*
 • certyfikaty f-gazowe (personalny oraz dla przedsiębiorstwa)
 • uprawnienia SEP kat. G1 E
 • ważne badania lekarskie oraz oświadczenie o ukończeniu szkolenia BHP dla stanowiska pracy, na którym realizowane są zadania Autoryzowanego Instalatora
 

*Ważność swojego certyfikatu sprawdzisz w aplikacji Gree Strefa Instalatora. Certyfikat wydawany jest po ukończeniu szkolenia autoryzacyjnego z zakresu pomp ciepła Split – sprawdź aktualne terminy >>>

Koszt szkolenia: Regularna cena szkolenia to 500,00 zł netto za uczestnika, płatne przelewem. Dane do przelewu zostaną przesłane w wiadomości e-mail po dokonaniu zgłoszenia.

Szkolenia praktyczne z pomp ciepła – zakres

 • Wstęp (pompy ciepła w Aplikacji Gree – Strefa Instalatora, a także prawidłowy dobór urządzenia w oparciu o potrzeby klienta i warunki techniczne budynku)
 • Montaż (kluczowe informacje dot. montażu w oparciu o zamontowane jednostki, prezentacja najczęściej popełnianych błędów/awarii)
 • Obsługa sterownika (wykonanie rozruchu urządzenia, objaśnienie funkcji, a także prawidłowe ustawienie sterownika)
 • Serwisowanie (diagnozowanie czujników, wymiana elektroniki, podłączenie dodatkowej pompy obiegowej, weryfikacja działania sprężarki oraz elementów układu chłodniczego, rozwiązywanie błędów na działających urządzeniach)
Szkolenie zakończone