SMAY - Klapy pożarowe
Promocje 21 paź 2019
Alter S.A.
Zadbaj o bezpieczeństwo swoich bliskich - weź udział w konkursie i wygraj czujkę tlenku węgla

fot. Alter

Zachęcamy do udziału w akcji "Czujka tlenku węgla może uratować Twoje życie" organizowanego przez Powiat Poznański wspólnie z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, w której można potwierdzić swoją wiedzę na temat niebezpiecznego czadu, a jednocześnie wygrać bezpłatnie czujkę czadu.

O niebezpieczeństwie związanym z wydostającym się z domowych systemów grzewczych czadem piszemy co roku. Niestety w dalszym ciągu docierają do nas smutne wiadomości o kolejnych osobach poszkodowanych w wyniku zatrucia tlenkiem węgla. W wielu przypadkach wiedza na temat właściwej obsługi urządzeń grzewczych i systemów wentylacyjnych mogłyby zapobiec tragediom. Dlatego też włączyliśmy się w akcję "Czujka tlenku węgla może uratować Twoje życie".

Ta prowadzona przez Starostwo Powiatowe w Poznaniu wspólnie z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej akcja ma na celu propagowanie wiedzy na temat bezpiecznych zachowań i dobrych praktyk w zakresie użytkowania instalacji grzewczych, gdzie podczas spalania istnieje ryzyko powstawania czadu. Akcja skupia się na prostym, a zarazem jakże skutecznym narzędziu zwiększającym bezpieczeństwo osób przebywających w pomieszczeniach - instalacji domowych czujek czadu. To niewielkie urządzenie, zasilane bateriami i możliwe do istalacji w dowolnym miejscu w domu może sprawić, że w przypadku wykrycia przekroczenia stężenia bezwonnego i bezbarwnego tlenku węgla, zostaniemy w porę ostrzeżeni.

Akcja trwać będzie do końca marca 2020 roku. Co dwa tygodnie, spośród nadesłanych na adres Starostwa Powiatowego ankiet losowanych będzie 10 domowych detektorów czadu firmy ALTER SA.

Zachęcamy do udziału w akcji poprzez zapoznanie się z materiałami informacyjnymi oraz zgłoszenie do konkursu.

 Szczegóły konkursu 

Alter S.A.

Zamknij Kup kamerę Bosch taniej o 150zł! Kup kamerę Bosch taniej o 150zł!