Promocje 15 cze
Wymień starą licencję na subskrypcję AutoCAD 2019

fot. AEC Design

Aż 15% rabatu na subskrypcję AutoCAD z branżowymi narzędziami przy wymianie licencji

Zdobądź aż 15% RABATU

Pamiętaj, oferta limitowana czasowa!

Subskrybując, otrzymasz specjalistyczny zestaw narzędzi spakowany w One AutoCAD

Teraz, gdy subskrybujesz AutoCAD, zyskasz większą mobilność dzięki aplikacjom internetowym i mobilnym,  wszystkie najnowsze aktualizacje oraz  dostęp do zestawu specjalistycznych narzędzi branżowych:

Nowy zestaw AutoCAD obejmuje pełną wersję AutoCAD oraz funkcje wszystkich specjalistycznych zestawów narzędzi:

– Architecture 
– Mechanical
– Electrical 
– Map 3D
– MEP 
– Raster Design 
– Plant 3D

Pamiętaj, dzięki dostępowi do bibliotek symboli, części i komponentów szczegółów zawsze będziesz mieć pod ręką odpowiednie narzędzie, aby pracować szybciej i bardziej efektywnie w znajomym interfejsie programu AutoCAD.

 Więcej szczegółów oferty

Warunki promocji

  • 15% rabatu na zakup subskrypcji można otrzymać zwracając posiadaną licencję wieczystą bez aktywnego planu obsługi (wygasłego przed 31 grudnia 2017 r.) w wersjach od R14 do 2018 i kupując nową roczną lub 3-letnią subskrypcję kolekcji branżowej oraz większości produktów indywidualnych
  • przed zamówieniem nowej subskrypcji należy zgłosić zwrot numeru seryjnego licencji wieczystej
  • Klient upoważniony jest do zakupu jednej nowej subskrypcji dla każdego zwracanego seata w ramach jednego numeru seryjnego
  • promocja nie dotyczy zakupu odnowień subskrypcji
  • licencje przetransferowane po 1.11.2017 r. nie kwalifikują się do promocji

*W przypadku niezadowolenia Klienta z zakupionej subskrypcji istnieje możliwość powrotu do licencji wieczystej. Powrót do licencji wieczystej może odbyć się w ciągu 30 dni po wygaśnięciu 3-letniego okresu subskrypcji bądź w ciągu 30 dni po wygaśnięciu dwóch następujących po sobie rocznych subskrypcji (roczna subskrypcja + roczne odnowienie). Klient, który posiadał licencję wieczystą z planem obsługi w wersji 2017 lub 2018 ważnym do 31.12.2017 r. i skorzystał z promocji Legacy, może powrócić do licencji wieczystej wyłącznie do wersji 2016. W przypadku pozostałych wersji Klienci powracają do licencji wieczystej do wersji posiadanej wcześniej.

gift