Promocje 2 mar 2018
THERMOSILESIA - promocje marca

Poniżej przedstawiamy listę promocji THERMOSILESIA rozpoczynających się w marcu

Walcz ze smogiem osuszaczem Rotenso PIURA

Uczestnicy, którzy w czasie trwania promocji dokonają zakupu 5 szt. oczyszczaczy powietrza ROTENSO P22V PIURA otrzymają 30% upust na cały zakupiony komplet.

 Szczegóły promocji Rotenso PIURA


Miesiąc z Rotenso CORE

Tylko w marcu oferuje produkty CORE w superatrakcyjnych cenach. 
Klimatyzator CORE jest jednostką klasy premium. Klimatyzator został wyposażony w szereg inteligentnych i innowacyjnych rozwiązań. Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu i wyposażeniu klimatyzator charakteryzuje się dużą efektywnością grzania i może pracować w funkcji grzania nawet, gdy temperatura zewnętrzna spadnie do -25°C.

 Szczegóły promocji Rotenso Core


Wsporniki IVENSIS IWS i IWL w pakiecie taniej

Nagradzamy tych, którzy kupują produkty w opakowaniach zbiorczych. Jeśli więc dokonasz zakupu wsporników IVENSIS IWS lub IWL w opakowaniu zbiorczym otrzymasz 5% dodatkowego rabatu za całe opakowanie.

 Szczegóły promocji wsporników IVENSIS


5% mniej za wentylatory FERONO

Jeśli chcesz kupować taniej wysokiej  jakości wentylatory FERONO to tylko w marcu możesz otrzymać dodatkowe 5% rabatu na urządzenia sygnowane tą marką.

Wentylatory FERONO można spotkać w prestiżowych obiektach komercyjnych. Są polecane przez architektów specjalizujących się w projektowaniu systemów wentylacyjnych.
Nasze wentylatory dedykowane do budownictwa mieszkaniowego oraz komercyjnego. Zapewniają świeże powietrze w prestiżowych obiektach.

 Szczegóły promocji FERONO


Ostatnie jednostki Rotenso Sole

Jednostka Sole dostępna będzie w ofercie THERMOSILESIA tylko do wyczerpania zapasów. Pozostało Ci niewiele czasu do zakupu tej jednostki w dwóch różnych kombinacjach i w supercenie!

 Szczegóły promocji Rotenso Sole


Wyprzedaż marki VIVAX

1-go marca rozpoczynamy wiosenny proces czyszczenie magazynów z urządzeń marki VIVAX.

 Szczegóły wyprzedaży VIVAX