Promocje 3 gru
Caleffi
Świąteczna zabawa z Caleffi

fot. Caleffi

Czy chcieliby Państwo zobaczyć na własne oczy, jak powstają najwyższej jakości produkty firmy Caleffi, a przy okazji świetnie się bawić, spędzając czas w magicznych Włoszech? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania jest twierdząca, zapraszamy do wzięcia udziału w naszej świątecznej zabawie!

Podobnie jak w zeszłym roku, w ramach przedświątecznego relaksu, Caleffi zaprasza do zabawy. Przepustką do niej jest  firmowy kubek, z którym trzeba zrobić sobie zdjęcie w nieoczywistym, niebanalnym, niecodziennym i niezwykłym ujęciu. Nagrodą jest wyjazd do Włoch! Już najbliższej wiosny można będzie spędzić trzy niezapomniane dni we Włoszech, odwiedzając piękne miasta: Mediolan, Turyn, Bergamo oraz siedzibę i fabryki Caleffi Hydronic Solutions.

Jak zdobyć kubek?
Już od 3 grudnia 2018 r. wystarczy skontaktować się z przedstawicielami handlowymi Caleffi i poprosić o specjalny porcelanowy kubek.
W zabawie biorą również udział "kubki" rozdawane podczas poprzedniej edycji.

Zdjęcia prosimy przesyłać do Pracowników Firmy Caleffi obsługujących Państwa Firmę bądź będących opiekunem regionu, w którym Państwo mieszkają/pracują.
Zdjęcia, jako załącznik do wiadomości e-mail prosimy opisać w nazwie imieniem i nazwiskiem, a w treści wiadomości podać do siebie dane kontaktowe, zdjęcia prosimy nadsyłać do godziny 23:59 do dnia 16.12.2018 r.

Szczegóły promocji

Caleffi