Promocje 1 paź
Tekla
Promocyjne Pakiety do kotłów serii BIO TEKLA

fot. TEKLA

TEKLA oferuje Państwu w SUPER CENACH pakiety dodatkowego osprzętu do wszystkich modeli kotłów BIO z naszej oferty w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika. Proponowane PAKIETY w dużym stopniu poprawiają komfort obsługi kotła jak również poprawiają ekonomiczność użytkowania.

Pakiet KOMFORT

Zestaw zawiera: regulator pokojowy VIDE Room oraz moduł internetowy VIDE Net.
VIDE Room umożliwia sterowanie wszystkimi parametrami kotła z pomieszczenia, w którym jest zainstalowany za pomocą dotykowego regulatora pełniącego jednocześnie funkcję termostatu. Moduł internetowy VIDE NET umożliwia zdalny dostęp do bieżących informacji o systemie grzewczym oraz zmianę jego parametrów poprzez serwis internetowy.

Pakiet KOMFORT PLUS

Zestaw zawiera: regulator pokojowy VIDE Room, moduł internetowy VIDE Net oraz sondę Lambda
Pakiet KOMFORT rozszerzony o moduł sondy Lambda mierzący ilość tlenu w spalinach. Dzięki zastosowaniu sondy Lambda: ograniczona zostaje emisja tlenku węgla do atmosfery, spada zużycie paliwa, żywotność elementów kotła wydłuża się.

Pakiet PROFIT

Zestaw zawiera: regulator ciągu SMARTFLOW oraz sondę Lambda
Regulator SMARTFLOW w ogromnej większości przypadków pozwala zniwelować negatywny wpływ czynników  atmosferycznych na pracę kotła. Ogranicza oddziaływanie temperatury powietrza, ciśnienia atmosferycznego czy siły i kierunku wiatru. W połączeniu z sondą Lambda zestaw pozwala ograniczyć do minimum ilość spalanego paliwa oraz emisją szkodliwych związków do atmosfery.

Pakiet PREMIUM

Zestaw zawiera: regulator pokojowy VIDE Room, moduł internetowy VIDE Net, regulator ciągu SMARTFLOW oraz sondę Lambda.
Pakiet PREMIUM to połączenie maksymalnego komfortu sterowania kotłem jak również minimalnej ilości spalanego paliwa i emisji szkodliwych związków do atmosfery.

Tekla

gift