Promocje 12 cze
Roth
Promocja z okazji 20-lecia firmy ROTH Polska

fot. ROTH

Zachęcamy do skorzystania z promocji firmy Roth

PROMOCJA URODZINOWA
Urodzinowa akcja promocyjna ROTH20* skierowana do Firm Instalacyjnych zaopatrujących się u Partnerów Handlowych ROTH na terenie całej Polski w 3 krokach:
  1. Uprawnieni do udziału w losowaniu są wszyscy, którzy w dniach 01 czerwca 2018 r. –30 sierpnia 2018 r. zakupią w hurtowni instalacyjnej dowolne produkty ROTH na kwotę co najmniej 10.000, - zł netto jednorazowo.
  2. Kopię faktury proszę dostarczyć do centrali firmy Roth Polska Sp. z o.o. w Zielonej Górze: faxem na nr 68 / 453 91 02 lub scan mailem na adres marketing@roth-polska.com , ewentualnie pocztą na adres Roth Polska Sp. z o.o. ul. Osadnicza 26, 65-785 Zielona Góra. Można ją też przekazać przedstawicielowi regionalnemu.
  3. Zwycięzcy wyłonieni zostaną w drodze losowania przeprowadzonego w dn. 3 września 2018 r. w siedzibie firmy Roth Polska Sp. z o.o. w Zielonej Górze przy ul. Osadniczej 26. Szczęśliwców niezwłocznie zawiadomimy o wygranej!

* Oferta promocyjna nie dotyczy tzw. sprzedaży inwestycyjnej prowadzonej przez Roth Polska Sp. z o.o., która objęta jest dodatkowym rabatem specjalnym lub nadzorem projektowym.

Uwaga ! Nagrody mogą nieznacznie odbiegać od zdjęć przedstawionych w ofercie promocyjnej (np. pod względem kolorystycznym).

Roth

gift