Promocje 14 maj
HEATPEX
Promocja „Z HEATPEX ARIA VITALE ZAWSZE WYGRYWASZ” dla instalatorów wentylacji!

fot. Heatpex

Wyjątkowe nagrody w promocji dla instalatorów rekuperacji - z ARIA VITALE zawsze wygrywasz!

Wspaniałe wakacje czy nowoczesny zegarek Apple Watch 9? Teraz masz szansę zdobyć te fantastyczne nagrody w naszej najnowszej promocji! Dla wszystkich instalatorów, którzy zamontują rekuperator ARIA VITALE w okresie od maja do września 2024 roku, przygotowaliśmy niezwykłe nagrody.

Nagrodą główną jest bon o wartości 5000 zł na wymarzone wakacje lub nowoczesny zegarek Apple Watch 9. Ale to nie wszystko! Każdy instalator, który zainstaluje rekuperator ARIA VITALE, otrzyma również bon Sodexo.

Jak wziąć udział i zgarnąć te fantastyczne nagrody? To proste!

KROK 1: Zainstaluj rekuperator ARIA VITALE.

KROK 2: Zrób zdjęcie zamontowanego rekuperatora.

KROK 3: Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a nagrody otrzymasz pocztą.

Dołącz do nas już dziś i zgarnij swoje nagrody! Zapisz się tutaj https://konkurs.heatpex.pl/

ARIA VITALE to obecnie jedyna na rynku centrala wentylacyjna do odzysku ciepła z sześcioma konfiguracjami instalacji. Daje to użytkownikom swobodę wyboru odpowiedniego miejsca i pozycji instalacji. Nie musisz już szukać alternatywnych jednostek, jeśli napotkasz nieoczekiwane przeszkody techniczne na placu budowy. ARIA VITALE jest zaprojektowana zgodnie z filozofią Plug-and-Play, co oznacza, że jest gotowa do użycia od razu po podłączeniu. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a panel sterowania jest prosty i intuicyjny.