Promocje 15 lis 2022
Schiessl
Promocja Hisense Fresh Sound Master

Przy zakupie klimatyzatora Fresh Master otrzymasz soundbar Hisense HS205 gratis!

Warunki promocji

Promocją objęte klimatyzatory marki Hisense serii Free Match, które zostały zakupione i zapłacone na podstawie faktury VAT w okresie od 03.10. do 30.12.2022 r. Każdy egzemplarz klimatyzatora tej serii zakupiony w okresie promocji premiowany jest 1 nagrodą.

Uczestnikowi promocji przysługuje nagroda:

  • Soundbar Hisense HS205 o wartości 299 PLN i mocy wyjściowej 60 W

Dane techniczne: >>> szczegółowe dane techniczne >>>>

  • Dzięki dwóm wbudowanym pełnozakresowym głośnikom o mocy 60 W i kompaktowej konstrukcji, Hisense Soundbar innowacyjnie ulepsza dźwięk z telewizora.
  • Hisense Soundbar może łączyć się z telewizorami za pomocą jednego kabla HDMI, a dodatkowo łączy się bezprzewodowo przez Bluetooth.
  • Możesz sterować obydwoma za pomocą jednego pilota. Z łatwością będziesz cieszyć się lepszym dźwiękiem telewizora w ciągu kilku sekund.
  • Soundbar Hisense zawiera technologię Bluetooth, co zapewnia łatwe bezprzewodowe połączenie z urządzeniami inteligentnymi. Ciesz się muzyką ze smartfona, tabletu lub laptopa.
  • Zgodnie z różnymi wymaganiami dźwiękowymi w różnych scenach zaprojektowaliśmy wiele ulepszeń dźwięku. Teraz masz w ofercie takie tryby jak: filmowy, muzyczny czy tryb wiadomości.

Promocja trwa od 02.11. do 30.12.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Szczegóły promocji dostępne w oddziałach Schiessl Polska.

Do pobrania: