Promocje 27 wrz
Kupuj Milwaukee w Iglotech – zdobądź nagrody w loterii!

Już od 11 września w hurtowni Iglotech możesz wziąć udział w niezwykłej promocji i wygrać fantastyczne nagrody w loterii Milwaukee! Rób zakupy, weź udział w konkursie i wygrywaj niesamowite nagrody. Iglotech, hurtownia wentylacyjna i klimatyzacyjna, oferuje szeroki wybór narzędzi, elektronarzędzi i akcesoriów Milwaukee dla instalatorów pomp ciepła, wentylacji, chłodnictwa oraz klimatyzacji. Dzięki szerokiej ofercie produktów, narzędzi i akcesoriów, możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz do swojej pracy. A teraz dodatkowo, kupując produkty Milwaukee w Iglotech, masz szansę wygrać wspaniałe nagrody! Instalatorze! Kupuj produkty Milwaukee w jednym z naszych 14 oddziałów rozmieszczonych na terenie całego kraju, zarejestruj się w loterii i wygrywaj nagrody.

Kupuj narzędzia Milwaukee w Iglotech – wygraj samochód!

Główną nagrodą w loterii Milwaukee jest Ford Transit wraz z zestawem Packout. To idealne rozwiązanie dla każdego profesjonalnego instalatora pomp ciepła, czy też klimatyzacji, który potrzebuje nie tylko niezawodnego pojazdu, ale także praktycznego i funkcjonalnego systemu przechowywania narzędzi.

Konkurs z nagrodami

Ale to nie wszystko! W loterii przygotowano również wiele innych atrakcyjnych nagród, które możesz zdobyć w losowaniach tygodniowych lub miesięcznym, a także w losowaniu głównym. Profesjonalne zestawy narzędzi Milwaukee, komplet akumulatorów Milwaukee oraz przenośna stacja robocza czekają na swoich szczęśliwych zwycięzców. Konkurs trwa do 30.11.2023 r.

Nie zwlekaj! Odwiedź jeden z oddziałów Iglotech już teraz i skorzystaj z promocji. Zarejestruj fakturę zakupu  TUTAJ.  Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Dołącz do grona szczęśliwych zwycięzców!

Zapraszamy serdecznie!