Promocje 14 wrz 2021
GstarCAD
Korzystaj z innowacyjnych funkcji GstarCAD 2022 za 1 zł!

Poznaj długo wyczekiwane, innowacyjne funkcje najnowszej wersji GstarCAD 2022! Zaktualizuj dowolną wersję programu GstarCAD do wersji 2021 i otrzymaj za 1 zł aktualizację do premierowej wersji programu 2022, biblioteki CP-Symbols Suite, a także DWG FastView!

Jakie funkcje zyskasz z aktualizacją programu GstarCAD do wersji 2022?

Nowy sterownik, wydruk z przezroczystością 

Korzystaj z nowego, bardziej wydajnego sterownika drukowania do PDF i podnieś jakość realizowanych wydruków. Zoptymalizowane opcje wydruku z przezroczystością i ukrytym cieniem znacząco przyśpieszą proces projektowania. W najnowszej wersji programu GstarCAD 2022 zostały wprowadzone dodatkowe funkcje takie jak plotowanie wektorowe, wyszukiwanie zawartości w plikach PDF plotera oraz plotowanie z hiperłączami i z obrazami o dużych rozmiarach.

Innowacyjny silnik dla obrazów rastrowych 

Najnowsza wersja programu zapewni użytkownikowi możliwość obsługi, aż 183 formatów obrazów rastrowych, w tym PNG, JPEG, GIF, HEIC, TIFF, DPX, EXR, WebP, BMP, JPX, PDF, SVG. W programie zoptymalizowano podgląd, wyświetlanie, plotowanie, a także przycinanie obrazów rastrowych o dużej rozdzielczości. Co więcej, znacząco zwiększona została szybkość wstawiania dużych rastrów oraz wyświetlania i plotowania 1-bitowych i 32-bitowych kolorowych obrazów. Efekty zmiany jasności, kontrastu, zanikania i podświetlenia są dokładniejsze niż w poprzednich wersjach programu, podobnie jak wyświetlanie po modyfikacji.

Nowe funkcje wymiarowania

W GstarCAD2022, polecenia DIMREASSOCIATE, DIMREGEN, DIMCENTER, Rozciągnij Grupę Wymiarów i zmienna systemowa DIMLAYER będą wspierane, aby usprawnić wyświetlanie wymiarów w sposób właściwy i dokładny, oraz ułatwić i przyspieszyć ich modyfikację.

Ulepszenia przycinania wielu linii

Najnowsza wersja programu zapewnia również łatwe przycinanie obiektów wieloliniowych lub rozszerzanie ich o różne obiekty m.in.: linie, polilinie, okręgi, łuki, elipsy oraz splajny.  Po wybraniu granic, należy przesunąć kursor myszy na wielolinie oraz podejrzeć, która część zostanie przycięta lub przedłużona.

Nowe funkcje Grup

W wersji 2022 większość poleceń grupowych została zorganizowana w panelu Grupy na wstążce, co umożliwia użytkownikowi wygodniejsze tworzenie, edytowanie i usuwanie grupy oraz kontrolowanie wyświetlania grup. Wszystkie te działania możliwe są po bezpośrednim kliknięciu w ikony znajdujące się na wstążce.

Dodatkowe ulepszenia

Dodatkowe funkcje, które zostały dodane do GstarCAD 2022 to automatyczna regeneracja, szybkość operacji FIND, FASTSEL, tryb pojedynczego dokumentu, LAYULKALL, CHANGEBASE, LAYDRAWORDER oraz DIMTOFFSET.

Tagi: GstarCAD