Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Promocje 8 lis 2022
GREE
Jesienny cennik klimatyzatorów Gree

Idealne do grzania! Odkryj wyjątkową ofertę na klimatyzatory Gree i sprawdź, które modele sprawdzą się najlepiej jako alternatywne źródło ogrzewania w domu czy mieszkaniu. Już tej jesieni wybrane klimatyzatory z serii RAC i LCAC kupisz w bardzo atrakcyjnych cenach – kliknij poniżej, aby poznać szczegóły

Nowy Cennik Jesienny Gree 2022 to materiał niezwykle bogaty w cenowe oferty specjalne, ale również w podsumowanie najważniejszych parametrów technicznych urządzeń marki Gree. Znajdziesz w nim dwa moduły: RAC oraz LCAC.

Cennik otwiera moduł RAC – czyli sprawdzone i niezwykle popularne modele, jak choćby Pular, Soyal, czy U -Crown. W kolejnej części, poświęconej LCAC, zawarliśmy ciekawą i różnorodną ofertę komercyjną, a tuż po niej – urządzenia dodatkowe tj. oczyszczacze powietrza oraz klimatyzatory przenośne w zaskakująco przystępnych cenach. Szczególnej uwadze polecamy materiał niejako zamykający cennik, mianowicie – Ranking klimatyzatorów Gree idealnych do grzania, absolutny skrót i meritum w zakresie ogrzewania pomieszczeń klimatyzatorami.

  • Cennik obowiązuje od 24.09 do 21.12.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.
  • Ceny jesienne są cenami netto.
  • Szczegóły dostępne są u Autoryzowanych Dystrybutorów Gree

Jesienny cennik RAC / LCAC 2022