Promocje 5 sty
Iglotech
Iglotech przedłuża Premię dla Instalatora!

Odpowiadając na ogromne zainteresowanie Instalatorów oraz z myślą o ich zadowoleniu hurtownia wentylacyjno-klimatyzacyjna Iglotech przedłuża trwającą akcję promocyjną Premia dla Instalatora na kolejne trzy miesiące – czyli aż do 31.03.2024 r.! To znakomita wiadomość dla wszystkich instalatorów pomp ciepła, którzy chcieliby skorzystać z atrakcyjnej oferty na pompy ciepła Neoheat!

Montujesz pompy ciepła Neoheat – zyskujesz premię!

Akcja promocyjna Premia dla Instalatora obejmuje zakres produktów Neoheat, dostępnych w ofercie Iglotech. To szeroka oferta powietrznych pomp ciepła monoblok, jak i split, działających na ekologicznych czynnikach chłodniczych takich jak R290 oraz R32.

Na czym polega akcja specjalna Premia dla Instalatora? Montując pompę ciepła Neoheat zgodnie z zasadami, przedstawionymi na szkoleniach organizowanych przez Grupę Iglotech. Za każdy poprawny montaż, zgodnie z zasadami opisanymi w dokumentacji technicznej wybranego urządzenia i przygotowanie go do jego uruchomienia przez Autoryzowany Punkt Serwisowy w okresie do 31.03.2024 r. Instalator zyskuje gwarantowaną wypłatę premii – 2000 zł!

Neoheat - Pakiet korzyści dla Instalatorów

Instalatorzy, którzy montują pompy ciepła Neoheat mogą liczyć na bogaty pakiet korzyści. Oprócz akcji promocyjnej Premia dla Instalatora chcemy przedstawić Instalatorom nowe atrakcyjne ceny pomp ciepła, wsparcie szkoleniowe, dodatkową formę wsparcia marketingowego online oraz pełen zakres wsparcia serwisowego!

Chcesz poznać szczegóły – zgłoś się do jednego z 14 oddziałów hurtowni Iglotech w całej Polsce.

Jesteśmy przekonani, że przedłużenie akcji promocyjnej Premia dla Instalatora do 31.03.2024 r. umożliwi jeszcze większej liczbie Instalatorów skorzystanie z doskonałej okazji pozyskania premii. Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych oraz strony internetowej hurtowni Iglotech – tam wkrótce pojawią się dodatkowe niespodzianki dla Instalatorów pomp ciepła Neoheat!