Promocje 18 paź 2021
GstarCAD
GstarCAD w pakiecie ze szkoleniem! Zyskaj 30% rabatu

fot. GstarCAD

Tylko do końca miesiąca przy zakupie licencji GstarCAD PRO lub GstarCAD Standard, zyskujesz 30% rabatu na profesjonalne szkolenie MASTERN!

Zdobądź wiedzę profesjonalistów i  poznaj funkcje ułatwiające codzienną pracę!

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie podstawowe skierowane jest do osób zaczynających pracę z programem GstarCAD i przygotowuje do samodzielnej pracy w programie. Już po 8 godzinach kursu samodzielnie narysujesz inwentaryzację architektoniczną budynku, wyrysujesz i wstawisz meble, policzysz powierzchnię pomieszczeń, opiszesz i zwymiarujesz rysunek oraz wydrukujesz lub wyeksportujesz projekt do pliku PDF.  Zdobędziesz umiejętność prawidłowej pracy w programie i modelowania w przestrzeni 2D.

Szkolenie zaawansowane skierowane jest do osób, korzystających już z programu GstarCAD, które chcą rozwinąć swoje umiejętności i poznać zaawansowane funkcje programu.

Kto skorzysta biorąc udział w naszych kursach?

  • Architekci, projektanci i kreślarze
  • Technicy i inżynierowie
  • Osoby prowadzące kursy i nauczyciele przedmiotów technicznych
  • Studenci i absolwenci uczelni technicznych

Co zyskujesz kupując szkolenie?

8 godzin materiałów

8H profesjonalnych materiałów, to dawka wiedzy, która poszerzy Twoje kompetencje. Praktyczne przykłady poparte doświadczeniem Masterów pozwolą Ci utrwalić wiedzę, wzmocnić swoją pozycję na runku i odnieść sukces.

365 dni dostępu do lekcji

Roczny dostęp do materiałów pozwoli Ci rozplanować naukę w wygodny sposób. Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz! Niezależnie od miejsca w którym jesteś, możesz korzystać z MASTERN na każdym swoim urządzeniu!

Certyfikat ukończenia kursu

Po zakończeniu szkolenia przystąpisz do testu, jeśli odpowiesz na co najmniej 80% pytań poprawnie, otrzymasz certyfikat MASTERN.

Dostęp do zamkniętej grupy

Specjalnie dla Ciebie utworzyliśmy zamkniętą grupę dla każdego kursu, gdzie wraz z innymi kursantami, będziecie mogli wymienić się wiedzą, doświadczeniem i wzajemnie inspirować!

KUP

SPRAWDŹ szczegóły - KURS PODSTAWOWY

SPRAWDŹ szczegóły - KURS ZAAWANSOWANY