Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Promocje 24 cze
GREE
GREE. NO LIMITS. bez ograniczeń! bez przerw!

fot. Gree

Lubimy przerwy…. wakacyjne, świąteczne, obiadowe ???? Ale nagradzać lubimy BEZprzerwy! Dlatego uroczyście ogłaszamy początek nowej edycji programu GREE Wspiera Instalatorów pod hasłem GREE. NO LIMITS.

Dlaczego bez ograniczeń? Bo teraz to Ty decydujesz, czy swoje punkty z bieżącej edycji programu wymieniasz na nagrody, czy może zabierasz je ze sobą do kolejnej edycji! Co więcej – możesz to zrobić także tym razem! Wszystkie niewykorzystane punkty z programu GREE MASTERS pozostają na Twoim koncie i możesz je wymienić na dowolne nagrody w najnowszej edycji.

A co dla Ciebie mamy?

Idealne na lato, wygodne leżaki z logo Gree w dwóch opcjach kolorystycznych! To nasza sezonowa propozycja wśród wielu pakietów nagród do wyboru.

Szukasz czegoś bardziej uniwersalnego? Mówisz – masz!

Zbieraj punkty i wymieniaj je na najnowszy pakiet z kodem BLIK >> GREE CASH! TAK, teraz w naszym programie możesz wybrać nagrodę w postaci czeku BLIK, który szybko zamienisz na gotówkę w swoim bankomacie. Zapłacisz nim też za zakupy, wpisując kod BLIK w terminalu płatniczym! W Gree nie ma miejsca na limity. Więc zbieraj punkty i zamawiaj kolejne czeki BLIK!

A gdy gotówka Ci się znudzi ????, mamy w zanadrzu inne MEGA propozycje – zajrzyj do zakładki NAGRODY i wybierz coś dla siebie! Tym razem przygotowaliśmy aż 14 nagród, w sześciu kategoriach tematycznych. Na aktywnych instalatorów czekają profesjonalne narzędzia, wygodna odzież, praktyczne agd, a nawet bestsellerowe modele klimatyzatorów Gree!

Na czym polega Program Lojalnościowy Gree?

Uczestnicy Programu „Gree Wspiera Instalatorów” zbierają punkty za zrealizowane Instalacje urządzeń RAC, FREE MATCH PLUS, U-MATCH STANDARD i U-MATCH PLUS. Każde urządzenie Gree z podanych wyżej serii produktowych posiada zdefiniowaną ilość punktów. Punkty rejestruje się za pomocą Aplikacji Gree – Strefa Instalatora, a następnie wymienia na wybrane nagrody. Wystarczy kliknąć w kafelek Program Gree, zaakceptować Regulamin Programu i rozpocząć zbieranie punktów. Punkty będą zapisywać się automatycznie na indywidualnym koncie użytkownika lub na koncie firmowym. Zasady ich naliczania w Programie oraz pełen Regulamin Programu Gree dostępny jest wyłącznie w aplikacji.

Kto może wziąć udział w Programie Lojalnościowym „Gree Wspiera Instalatorów”?

W Programie Gree mogą wziąć udział tylko Autoryzowani Instalatorzy Gree, a więc użytkownicy aplikacji z pełnym dostępem do wszystkich jej funkcjonalności, po odbyciu szkolenia FREE POLSKA.

Program trwa od 10 stycznia do 31 grudnia 2024 roku lub do wyczerpania zapasów. Program realizowany jest wyłącznie w aplikacji Gree – Strefa Instalatora.

 

Nie masz jeszcze aplikacji Gree? Jak to możliwe?
Zarejestruj się już teraz!

W zależności od oprogramowania, kliknij w odpowiednią ikonę.

 Google Play App Store