Promocje 2 lis
GREE
DEALS PLUS – startuje promocja na HITY DO OGRZEWANIA OD GREE

Teraz nasze topowe modele klimatyzatorów do ogrzewania kupisz jeszcze taniej! Do urządzeń split FAIRY WHITE i LOMO LUXURY PLUS, które w listopadzie wciąż są tańsze o 500 zł, dołączają nasze HITY do OGRZEWANIA czyli AMBER PRESTIGE i U-CROWN! Modele te są tańsze odpowiednio o 400 zł i 200 zł. W promocji dostępne są także Konsole Split, których cena dla każdej wydajności jest niższa o 300 zł oraz jednostki wewnętrzne U-Crown w systemie Multi Free Match Plus, które można kupić taniej o 100 zł netto.

DEALS PLUS – startuje promocja na HITY DO OGRZEWANIA OD GREE

Teraz nasze topowe modele klimatyzatorów do ogrzewania kupisz jeszcze taniej!

Do urządzeń split FAIRY WHITE i LOMO LUXURY PLUS, które w listopadzie wciąż są tańsze o 500 zł, dołączają nasze HITY do OGRZEWANIA czyli AMBER PRESTIGE i U-CROWN! Modele te są tańsze odpowiednio o 400 zł i 200 zł.

W promocji dostępne są także Konsole Split, których cena dla każdej wydajności jest niższa o 300 zł oraz jednostki wewnętrzne U-Crown w systemie Multi Free Match Plus, które można kupić taniej o 100 zł netto.

Sprawdź szczegóły promocjiZnajdź Dystrybutora

EASY DEAL – LOMO LUXURY PLUS w systemie MULTI już od 990 zł!

Spodobała Wam się promocja EASY DEAL? Wciąż możecie z niej skorzystać i kupić jednostkę wewnętrzną LOMO LUXURY PLUS  w systemie MULTI FREE MATCH w bardzo atrakcyjnych cenach, już od 990 zł netto! Szczegóły promocji znajdziesz w broszurze GREE HEAT DAYS.

 

GREE HEAT DAYS – VERSATI czyli BON 500 ZŁ NETTO do każdej pompy GREE!

Jeszcze w listopadzie mamy dla Was extra bonus za zakup dowolnej pompy Gree Versati! Bon o wartości 500 zł netto do wykorzystania na zakup dowolnych produktów marki Gree odbierzecie bezpośrednio od swojego Dystrybutora!

Przypominamy, że cały czas obowiązują promocyjne ceny na modele Versati, które można zakupić taniej nawet o 2500 zł netto.