Oferta archiwalna
Praca 19 sty 2018
Praca |  THERMOSILESIA | Specjalista ds. technicznych | Katowice

THERMOSILESIA działa w branży HVAC od ponad 18 lat. Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników osiągnęliśmy czołową pozycję w dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Polsce. Naszą przewagą konkurencyjną są profesjonalnie przygotowani do pracy doradcy handlowi oraz własne centrum logistyczne o powierzchni 2500m².

Specjalista ds. technicznych

Miejsce pracy: Katowice
Region: Województwo Śląskie

Opis stanowiska

  • Serwisowanie/Rozpatrywanie reklamacji urządzeń znajdujących się w ofercie firmy
  • Samodzielne diagnozowanie usterek i awarii urządzeń znajdujących się w ofercie firmy
  • Telefoniczna wsparcie klienta pod kąem technicznym / pomoc w diagnozie uszkodzonych urządzeń
  • Wsparcie klienta pod kątem części serwisowych

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w serwisowaniu / montażu urządzeń HVAC lub pokrewne elektronik, elektryk, automatyk
  • Rozwinięte zdolności manualne
  • Znajomość zagadnień oraz chęć poszerzania wiedzy z zakresu HVAC
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w siedzibie firmy Katowice al. Rozdzieńskiego 188b
  • Szkolenia w zakresie obsługiwanych urządzeń i systemów
  • Ciekawą, zróżnicowaną pracę umożliwiającą poznanie różnego typu rozwiązań technologicznych w branży HVAC
  • Normalne godziny pracy (8-16), bez sobót, niedziel i świąt
  • Przyjemną atmosferę, jasne zasady i zgrany zespół
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego przez kliknięcie w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez THERMOSILESIA z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest THERMOSILESIA z siedzibą w Katowicach przy al. Roździeńskiego 188b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.