Oferta archiwalna
Praca 19 sty 2018
Praca |  THERMOSILESIA | Sales export manager | Katowice

THERMOSILESIA działa w branży HVAC od ponad 18 lat. Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników osiągnęliśmy czołową pozycję w dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Polsce. Naszą przewagą konkurencyjną są profesjonalnie przygotowani do pracy doradcy handlowi oraz własne centrum logistyczne o powierzchni 2500m².

Sales export manager

Miejsce pracy: Katowice
Region: Województwo Śląskie

Zakres obowiązków

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych na powierzonym rynku eksportowym
  • Poszukiwanie i nawiązanie kontaktów z potencjalnymi klientami
  • Przygotowywanie, negocjowanie, podpisywanie i realizacja umów handlowych zgodnie z zatwierdzonym budżetem i polityką sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych z klientami zagranicznymi
  • Obsługa posprzedażowa
  • Wdrażanie nowych produktów na powierzonym rynku zagranicznym
  • Współpraca z lokalnymi instytucjami opiniotwórczymi i urzędami państwowymi
  • Analiza rynku i działań konkurencji
  • Przygotowywanie raportów i analiz

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży na rynki zagraniczne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność diagnozowania potrzeb klienta i budowania długoterminowych relacji
  • Silna orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz dążenie do realizacji celów
  • Gotowość do zagranicznych podróży służbowych
  • Znajomość branży HVAC będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Rozwój zawodowy w firmie będącej liderem sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych w Polsce
  • Doskonalenie kwalifikacji zawodowych – szkolenia produktowe, sprzedażowe
  • Przyjazną atmosferę pracy

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego przez kliknięcie w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez THERMOSILESIA z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest THERMOSILESIA z siedzibą w Katowicach przy al. Roździeńskiego 188b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.