Oferta archiwalna
Praca 22 sty 2018
Praca |  SMAY | Pracownik laboratorium badawczego | Kraków

Grupa SMAY – od blisko 30 lat dostarczamy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. Naszą misją jest dostarczanie świeżego powietrza i dbanie o komfort oraz ochronę zdrowia ludzi, a także ich mienia we wszystkich rodzajach budynków. Jesteśmy producentem wysokiej jakości akcesoriów, urządzeń i systemów wentylacyjnych, które spełniają najwyższe standardy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

Pracownik laboratorium badawczego

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:
  • min. wykształcenie średnie  techniczne,  kierunek: mechanika, automatyka lub elektronika/elektryka
  • wykształcenie wyższe o specjalności wentylacja, klimatyzacja lub pokrewne będzie dodatkowym atutem
  • uprawnienia energetyczne SEP do 1kV,
  • prawo jazdy kat. B
  • podstawowe umiejętności warsztatowe i instalacyjne w zakresie mechaniki i elektroniki
  • umiejętność obsługi podstawowych przyrządów i układów pomiarowych
  • kreatywność w tworzeniu stanowisk badawczych i układów pomiarowych
  • znajomość zagadnień związanych z wentylacją
  • znajomość rysunku technicznego, schematów elektrycznych
  • znajomość języka angielskiego ( minimum w piśmie)
  • znajomość obsługi i serwisowania szaf AKPiA – mile widziana
  • dobra znajomość obsługi komputera (excel, word, autocad)
  • znajomość zagadnień metrologicznych,
Zakres obowiązków:
  • programowanie, kalibracja, pomiary urządzeń i instalacji  wentylacyjnych
  • udział w pracach związanych z uruchomieniem i kalibracją systemów SMAY (wyjazdy)
  • udział w pracach badawczo - rozwojowych laboratorium
  • współpraca międzybranżowa
  • prowadzenie dokumentacji w laboratorium
  • konstruowanie przyrządów pomiarowych i stanowisk badawczych
Od kandydatów oczekujemy poza tym:
  • zaangażowania, kreatywności
  • chęci do stałego podnoszenia posiadanych umiejętności i kwalifikacji
  • dobrej organizacji pracy, samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków
  • dyspozycyjności (gotowość do wyjazdów na terenie całego kraju)
Oferujemy:
  • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie
  • umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: praca@smay.pl w tytule prosimy o dopisanie klauzuli:
''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych w rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r.o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr. 133, poz. 883)''