Oferta archiwalna
Praca 22 sty 2018
Praca |  Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej W. Piotrowski  | Monter Instalacji Wentylacji | Poznań, Wielkopolskie, Starołęka

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej W. Piotrowski działa w Polsce od 1984 r. oferując kompleksową realizację przedsięwzięć w systemie Generalnego Wykonawstwa projektów z zakresu inżynierii środowiska. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu realizujemy zarówno proste, jak i złożone systemy grzewczo-wentylacyjne, klimatyzacyjne, instalowane w obiektach już istniejących, bądź budowanych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów z Poznania i okolic oraz Łodzi i okolic na stanowisko:

MONTER WENTYLACJI / POMOCNIK MONTERA

Opis stanowiska:
• Wykonywanie prac montażowych instalacji wentylacji,
• Poprawne odczytywanie rysunków roboczych,
• Praca na budowie,

Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe lub średnie,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Umiejętność czytania rysunków technicznych,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Dobra organizacja pracy własnej,
• Dyspozycyjność,
• Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• Gotowość do pracy w terenie,
• Gotowość do przyuczenia w zakresie prac instalacyjnych

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - umowa o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od efektów,
• Możliwość rozwoju zawodowego,

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres mailowy z dopiskiem REKRUTACJA 2017 lub kontakt telefoniczny pod nr. 601 - 789 - 597.