Oferta archiwalna
Praca 30 sty 2018
Praca |  Pracownicy budowlani Sp. z o.o. | Serwisant klimatyzacji i wentylacji | Siemianowice Śląskie

Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. to firma założona przez Menadżerów, którzy od 2005 roku zajmują się zarządzaniem dużymi projektami rekrutacyjnymi. Zdobyte doświadczenie i profesjonalizm sprawiły, że skupiliśmy się wyłącznie na pozyskiwaniu Kandydatów w branży budowlanej – to nasza flagowa usługa, która wyróżnia nas spośród innych agencji pośrednictwa pracy.

Serwisant klimatyzacji i wentylacji Siemianowice Śląskie

Zadania:

  • Montaż, serwis i konserwacja urządzeń klimatyzacji i wentylacji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Profesjonalne szkolenia specjalistyczne
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Wiedza z zakresu napraw urządzeń HVAC
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP gr.1-3 (mile widziane)

 Kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.