Oferta archiwalna
Praca 13 lut 2018 1
Praca | Mondi Świecie S.A. | Specjalista/ka ds.infrastruktury | Świecie

Dołącz do Mondi i rozwiń swój prawdziwy potencjał w międzynarodowej grupie z branży produkcji opakowań i papieru, zatrudniającej 25.000 osób w 30 krajach na całym świecie. Kluczowe zakłady Grupy znajdują się w Europie Centralnej, Rosji, obu Amerykach i RPA. Jesteśmy silnie skoncentrowani na klientach. Od 1973 roku opracowujemy innowacyjne produkty.

Wydział Remontów Budynków i Budowli Mondi Świecie S.A. oczekuje Pani/Pana wsparcia na stanowisku:

 SPECJALISTA/KA DS. INFRASTRUKTURY

 Miejscowość: Świecie

Business Unit: Containerboard

Twoje zadania:

  • Nadzór, koordynacja i odbiór prac geodezyjnych związanych z realizacją remontów i inwestycji,
  • Prowadzenie ewidencji gruntów Mondi Świecie SA;
  • Archiwizacja i ewidencja materiałów geodezyjnych, uzgadnianie dokumentacji projektowej;
  • Współpraca z instytucjami oraz urzędami państwowymi w sprawach formalno-prawnych podlegających regulacjom przepisów Prawa Budowlanego;
  • Nadzór nad prawidłowym gospodarowaniem nieruchomościami, (m.in. dzierżawa i najem gruntów, budynków, środków produkcji) oraz nad eksploatacją obiektów Infrastruktury (m.in. dróg, parkingów), sporządzanie umów oraz faktur dot. dzierżawy i najmu nieruchomości;
  • Organizowanie i kontrola ochrony zakładu, nadzór nad realizacją umowy dot. ochrony oraz działań w zakresie organizacji ruchu osób i pojazdów na terenie zakładu;
  • Obsługa Systemu Kontroli Dostępu w zakresie: m.in.  wystawiania przepustek, wydawania i przyjmowania wniosków, wystawiania zezwoleń na wjazd pojazdem pracowników na teren zakładu;
  • Inicjowanie oraz prowadzenie przedsięwzięć dotyczących zagospodarowania obiektów infrastruktury w celu zwiększenia przychodów z dzierżaw, najmu i sprzedaży;
  • Współudział w organizacji sprzedaży mediów.

Twój profil:

  • Wykształcenie średnie techniczne (geodezja), preferowane studia wyższe na kierunku Geodezja;
  • Doświadczenie w pracy  na podobnym stanowisku (z zakresu geodezji, gospodarki nieruchomości, prawa budowlanego);
  • Bardzo dobra znajomość systemów: Microstation, AutoCad oraz pakietu MS Office, mile widziana znajomość SAP;
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym;
  • Analityczne podejście do problemów;
  • Zdolność do systematycznej i uporządkowanej pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Rzetelność, solidność i odpowiedzialność;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Innowacyjność i kreatywność;
  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy;
  • Mile widziane doświadczenie z obsługi mapy numerycznej – Bentley Map.
Nasza oferta:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w jednym z największych zakładów papierniczych w Europie o silnej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny, m.in.premia kwartalna, nagroda roczna, bonus urlopowy i świąteczny;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. dofinansowanie posiłków, żłobka, przedszkola, kolonii dla dzieci, sanatoriów, karty Multisport oraz wyjazdów sportowo-rekreacyjnych;
  • Wysoka dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia;
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania;
  • Rozwój zawodowy oraz szeroki pakiet szkoleń.

Skontaktuj się!

Dział Personalny czeka na Pani/ Pana dokumenty do dnia 18.02.2018r.

Mondi Świecie S.A. ul. Bydgoska 1, 86-100 Świecie

Email: http://bit.do/specjalistadsinfrastruktury

Tel: +48 52 332 1315

Prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia  29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.