Oferta archiwalna
Praca 20 lut 2018
Praca |  Matex Controls | Kierownik robót budowlanych | małopolskie/dolnośląskie/pomorskie/mazowieckie

Matex Controls zajmuje się kompleksowym projektowaniem, budowaniem i utrzymywaniem instalacji technicznych w budynkach publicznych, komercyjnych i przemysłowych. Świadczymy usługi kompleksowej budowy i aranżacji powierzchni typu fit-out w systemie design & build. Prowadzimy prace budowlano-montażowe, kompleksowo wykonujemy instalacje wewnętrzne oraz dostarczamy i instalujemy wyposażenie przestrzeni komercyjnych. Naszym klientom oferujemy zbiór innowacyjnych rozwiązań do zarządzania zużyciem energii w budynkach, m.in. system VEMS© (Virtual Energy Management System), który optymalizuje zużycie energii w ponad 60 budynkach/obiektach (kina, stadiony itd.) na terenie Polski oraz za granicą (Czechy, Słowacja, USA).

Kierownik robót budowlanych

Miejsce pracy: województwo małopolskie, dolnośląskie, pomorskie, mazowieckie
Opis stanowiska:

  • sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót;
  • nadzór nad terminowością i jakością wykonywanych prac oraz nad dokumentacją projektową i wykonawczą;
  • analiza i wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów dotyczących realizacji projektu;
  • współpraca z podwykonawcami, projektantami, itd.;
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej oraz uczestnictwo w procesie rozliczania budowy i odbiorach;
  • nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy, porządku i przepisów BHP/PPOŻ na terenie budowy;
  • współpraca z dostawcami materiałów budowlanych;
  • kontrola pracy podległych brygad i podwykonawców.

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi;
  • 2 lata doświadczenia zawodowego na identycznym lub podobnym stanowisku (FIT OUT);
  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane;
  • umiejętność obsługi programów: AutoCad, MS Office;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
  • dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • odpowiedzialność i konsekwencja w realizacji celów;
  • umiejętność analitycznego myślenia i organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę przy interesujących projektach;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • możliwość awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV
na adres: rekrutacja@matexcontrols.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie
Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.