Oferta archiwalna
Praca 15 sty 2018
Praca |  KLIMAT SOLEC  | Inżynier Budowy - Instalacje HVAC | Solec Kujawski (budowy na terenie kraju)

KLIMAT SOLEC jest jednym z ważniejszych w kraju wykonawców systemów klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania.

Inżynier Budowy - Instalacje HVAC (Nr ref. 02KL)
Solec Kujawski (budowy na terenie kraju)

Obowiązki:

- stała współpraca z kierownikiem robót w sprawach realizacji zadań inwestycyjnych,
- sprawdzanie poprawności, jakości i terminowości wykonanych prac,
- rozliczanie postępu robót dla brygad montażowych oraz podwykonawców,
- organizacja materiałów i transportu niezbędnego do prawidłowej realizacji inwestycji.

Wymagania :

- wykształcenie wyższe o kierunku inżynieria środowiska lub pokrewnym,
- znajomość procesu realizacji inwestycji,
- dobra organizacja pracy,
- kreatywność, samodzielność,
- zaangażowanie oraz chęć do pracy,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy :

- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów,
- pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,
- pracę w nowoczesnym środowisku technicznym,
- doskonałą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika.

Zgłoszenie prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@klimat-solec.pl

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Klimat Solec Sp. z o.o. z siedzibą ul. Nadborna 2a, 86-050 Solec Kujawski (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).