Oferta archiwalna
Praca 16 sty 2018
Praca |  | Klimat Solec | Asystent Projektanta Instalacji Wentylacji | Solec Kujawski

KLIMAT SOLEC jest jednym z ważniejszych w kraju wykonawców systemów klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania.

Asystent Projektanta Instalacji Wentylacji (Nr ref.32KL)
Solec Kujawski
(dotyczy obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej)

Obowiązki:

- opracowanie koncepcji projektowej,
- przygotowanie dokumentacji projektowej.

Wymagania :

- wykształcenie wyższe w kierunku inżynierii środowiska
- doświadczenie na stanowisku asystenta projektanta ww. instalacji min. 1 rok,
- znajomość wytycznych i standardów w zakresie projektowania,
- biegła znajomość obsługi programu AutoCAD,
- znajomość innych programów wspierających projektowanie,
- umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
- umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność, samodzielność.

Oferujemy :

- pracę na miejscu (w siedzibie pracodawcy),
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
- pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,
- doskonałą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika.

Zgłoszenie prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@klimat-solec.pl

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Klimat Solec Sp. z o.o. z siedzibą ul. Nadborna 2a, 86-050 Solec Kujawski (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).