Oferta archiwalna
Praca 7 lut 2018
Praca |  KLIMAOPREMA POLSKA | Doradca Techniczno – Handlowy HVAC | Kraków, Katowice, Wrocław

Klimaoprema Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. – wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych. Z ponad 40 letnim doświadczeniem, Klimaoprema zaopatruje w swoje produkty firmy z wielu krajów w Europie i na całym świecie. Najwyższa jakość dostarczanych produktów poparta jest wieloma certyfikatami ISO, TUV, Eurovent, Gost, PZH, oraz potwierdzona przez szereg zadowolonych klientów.

Doradca Techniczno – Handlowy HVAC
Region : Kraków, Katowice, Wrocław

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż urządzań HVAC oraz realizacja planów sprzedażowych
  • Doradztwo techniczne oraz przygotowywanie ofert produktowych
  • Współpraca z klientami, projektantami, instalatorami
  • Obsługa programów doborowych urządzeń wentylacyjnych
  • Pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( preferowane: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo)
  • Mile widziane doświadczenie w branży technicznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Znajomość rynku HVAC oraz wiedza techniczna dotycząca urządzeń wentylacyjnych i
    klimatyzacyjnych
  • Obsługa systemu Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Praca w firmie ze stabilną pozycją na rynku
  • Szkolenia produktowe
  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Miła atmosfera i warunki pracy
  • Umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: praca@klimaoprema.pl