Oferta archiwalna
Praca 19 kwi 2018
Praca | Kelvion | Technolog | Opole |  Świebodzice

Firma Kelvion nieustannie rozwija produkty, które produkowane są z najwyższą jakością oraz sprzedawane na arenie międzynarodowej. Nasza oferta obejmuje jedno z największych na świecie portfolio z zakresu urządzeń, służących do wymiany ciepła: wymienniki płytowe, wymienniki płaszczowo-rurowe, wymienniki z rurami żebrowanymi, modułowe wieże chłodnicze oraz urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji dla szerokiego spektrum zastosowań. Kelvion działa na światowych rynkach, w przemyśle energetycznym, rafineryjnym, chemicznym, morskim, spożywczym i HVAC. Nasze produkty charakteryzują się wysokim poziomem efektywności energetycznej, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko. Zakład produkcyjny znajdujący się w Opolu posiada również zaplecze inżynierskie i jest w stanie zaoferować szeroką gamę rozwiązań konstrukcyjnych urządzeń do wymiany ciepła dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Poszukujemy osoby na stanowisko

TECHNOLOG miejsce pracy ŚWIEBODZICE

Poszukujemy osób będących absolwentami uczelni technicznych

Zakres obowiązków

  • Opracowanie technologii produkcji wymienników  ciepła
  • Tworzenie zapotrzebowań  na materiały
  • Kalkulacja ofert
  • Współpraca w zespole technologów
  • Nadzór nad przebiegiem procesu produkcji wymienników ciepła

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki mechanika, budowa maszyn, klimatyzacja
  • Praktyczna wiedza w dziedzinie budowy i konstrukcji wymienników ciepła
  • Samodzielność, dokładność, obowiązkowość, zaangażowanie oraz chęć doskonalenia
  • Obsługa programów SolidWorks, AUTOCAD
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia i możliwość rozwoju

CV proszę przesyłać na email: agata.kicinska@kelvion.com z dopiskiem „Technolog”

Kelvion Machine Cooling  Sp.z o.o.
Sikorskiego 38
58-160 Świebodzice
Poland
Phone +48 77 402 00 74
Fax +48 74 85 00