Oferta archiwalna
Praca 5 lut 2018
Praca | Kelvion  | Inżynier elektryk / Automatyk | Świebodzice

Firma Kelvion Machine Cooling. Sp z o.o. z siedzibą w Świebodzicach specjalizująca się w produkcji przemysłowych wymienników ciepła (nagrzewnice, chłodnice, parowacze, skraplacze, chłodnice wentylatorowe, itp), dla aplikacji przemysłowych poszukuje pracownika na stanowisko: Inżynier elektryk / Automatyk.

Inżynier elektryk / Automatyk  Świebodzice

Zakres obowiązków

  • Projektowanie układów sterowania do wyrobów zgodnie z wymogami klienta w oparciu o  obowiązujące przepisy
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej oraz technologicznej
  • Przygotowywanie  specyfikacji materiałowych
  • Przygotowywanie prezentacji technicznych na temat produktu
  • Wsparcie działu produkcji w procesie wytwarzania wyrobów
  • Współpraca z klientami w zakresie wdrażania wyrobów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani kandydaci po kierunkach: elektrycznym, elektrotechnika lub automatyka ),
  • Dobra obsługa programów  AutoCad, Inventor, Solid Works
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie okumentacji technicznej oraz  swobodną komunikację
  • Gotowość do wyjazdu wdrożeniowego do Anglii/Niemiec max 6 m-cy
  • Samodzielność , komunikatywny styl pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Stabilną pracę w dobrze prosperującej firmie w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji  i zdobywania doświadczenia poprzez  współpracę z zagranicznymi spółkami koncernu

CV proszę przesyłać na email:
agata.kicińska@kelvion.com
z dopiskiem:  SWI  Inżynier elektryk /Automatyk

Kelvion Machine Cooling Sp.z o.o.
ul. Sikorskiego 038
58-160 Świebodzice
Poland
Phone +48 77 402 00 74