Oferta archiwalna
Praca 24 sty 2018
Praca | Electronic Control Systems | Inżynier budowy – Dział HVAC | Kraków |

Electronic Control Systems SA to firma z długoletnim doświadczeniem - swoją wiedzą i rozwiązaniami wspiera firmy od 1999 roku. W Polsce posiadamy cztery placówki: główną siedzibę firmy w Krakowie oraz oddziały terenowe w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku. Od 2016 roku świadczymy również usługi na terenie Niemiec poprzez spółkę zależną Electronic Control Systems GmbH.

Miejsce: Kraków

Twoje główne zadania:

• Koordynacja prac na budowie
• Wykonanie dokumentacji powykonawczej
• Kompletacja dostaw urządzeń
• Współudział przy uruchomieniu instalacji
• Wykonywanie kalkulacji prac w zakresie instalacji sanitarnychg
• Przygotowanie zapytań ofertowych
• Współudział przy odbiorach
• Przygotowanie raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych z zakresu postępu prac

Nasze oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki związane z branżą HVAC)
• Prawo jazdy kategorii B

Dołączając do Zespołu otrzymasz:

• Prywatną opiekę medyczną
• Umowę o pracę
• Niezbędne narzędzia pracy