Oferta archiwalna
Praca 13 lut 2018
Praca | Doosan Babcock Energy Polska | Monter | Jaworzno

Doosan Babcock Energy Polska S.A. z siedzibą w Rybniku to część międzynarodowej grupy Doosan Babcock oferująca wysokiej jakości usługi serwisowe dla turbin, kotłów, AKPiA oraz urządzeń pomocniczych bloków energetycznych.

 Doosan Babcock Energy Polska - Monter, Jaworzno

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Realizację zleconych prac kontraktowych
  • Wykonywanie prac demontażowych, montażowych, ślusarskich, remontowych, modernizacyjnych maszyn oraz urządzeń przemysłowych i energetycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu mechanika lub ślusarza
  • Dodatkowym atutem będzie min. roczne doświadczenie w zakresie modernizacji i remontów maszyn oraz urządzeń na obiektach przemysłowych lub energetycznych
  • Mile widziane uprawnienia kwalifikacyjne (SEP) oraz inne techniczne (obsługa suwnic i dźwignic, wózków widłowych itp.)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kwalifikacji
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, ubezpieczenie na życie, karty Multi Sport, prywatna opieka medyczna)

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji za pośrednictwem przycisku „Aplikuj”. W trakcie składania aplikacji zostaniesz poproszony/(a) o uzupełnienie formularza rekrutacyjnego i załączenie w jednym pliku CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze.zm.)”. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.