Oferta archiwalna
Praca 23 lut 2018
Praca |  Castorama | Doradca handlowy | Kraków

Szukamy ludzi, którzy pragną połączyć swój rozwój i sukces zawodowy z rozwojem i sukcesem naszej firmy. Zatrudniamy Pracowników z różnorodnym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. W naszej firmie, niezależnie od stanowiska, dużą uwagę zwracamy na nastawienie pracownika, jego zaangażowanie oraz współpracę zespołową. Podejście pracownika do innych oraz jego umiejętność komunikowania się z otoczeniem mają kluczowe znaczenie, szczególnie w pracy związanej z obsługą Klientów. Tylko osoba z odpowiednim nastawieniem jest w stanie pomóc Klientowi podczas zakupów. Cenimy osoby otwarte, chcące rozwijać swoje umiejętności wykorzystywać ogromne możliwości, jakie daje praca w Spółce Castorama Polska.

Doradca handlowy castorama kraków bronowice, ul. sosnowiecka 147

małopolskie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku zapewnia miłą i fachową obsługę klientów sklepu w zakresie sprzedaży produktów działu . Uczestniczy w zaopatrzeniu i utrzymaniu działu oraz wykonuje inne zadania powierzone przez przełożonego.

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe;
- min. 3 miesiące doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy;
- znajomość pakietu MsOffice;
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
- umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej;
- zaangażowanie.

Termin przesyłania aplikacji 31/03/2018

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami. "Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Castorama Polska Sp. z o.o. w Warszawie (02-255) przy ul. Krakowiaków 78. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”