Oferta archiwalna
Praca 6 lut 2018
Praca | Atest Gaz | Inżynier Produkcji | Gliwice

Firma Atest Gaz szuka pracowników na stanowisko:

Inżynier Produkcji

Od kandydatów oczekujemy:

  • zamiłowania do elektroniki, do serwisowania urządzeń elektronicznych,
  • umiejętności pracy z układami elektronicznymi, lutowania ręcznego,
  • posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi i narzędziami elektronicznymi,
  • wykształcenia wyższego o kierunku elektronika lub elektrotechnika (mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku – istnieje możliwość pracy na niepełny etat),
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej,
  • prawa jazdy kategorii B,
  • gotowości do wyjazdów służbowych (terytorium Polski).

Przewidywany zakres obowiązków:

  • prowadzenie prac produkcyjnych (montaż, uruchamianie, kalibrowanie, usuwanie uszkodzeń) urządzeń pomiarowych produkowanych przez firmę
  • praca przy serwisie i instalacjach obiektowych na terenie całego kraju.

W zakres obowiązków wchodzą także zagadnienia związane z Systemem Jakości (raportowanie, analizy, nadzór i modelowanie procesów, opracowywanie standardów firmowych).
Oferujemy prace w młodym, dynamicznym zespole, stabilne warunki zatrudnienia (umowa o prace).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji z referencją IP-1/2018 na adres:

rekrutacja@atestgaz.pl