Nagrzewnice VOLCANO wspierają swą siłą rozkwit roślin hodowlanych

Dzisiaj Ogrodnictwo to kolejna branża, w której doskonale sprawdzają się nagrzewnice VOLCANO. Pan Marek Mielewczyk od wielu lat w swoim gospodarstwie ogrodniczym, w miejscowości Kobysewo, wykorzystuje nagrzewnice VTS do ogrzewania foliowych tuneli, gdzie uprawiane są piękne wrzosy i różnorodne kwiaty. Latem z kolei urządzenia pełnią rolę wentylatorów, dbając o odpowiednią cyrkulację...

Cennik klimatyzatorów SEVRA RAC 2019

Wczoraj Klimatyzatory pokojowe RAC SEVRA obejmują 4 serie urządzeń: klimatyzatory naścienne ECOMI, klimatyzatory naścienne COMFORT, klimatyzatory naścienne ELEGANCE oraz klimatyzatory naścienne PROFI.

SEVRA - nowa marka urządzeń klimatyzacyjnych | Wienkra | Nowość 2019

31 maj Wienkra to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży HVACR w Polsce. Systematyczne poszerzanie oferty handlowej o wiodących światowych producentów znacząco wpłynęło na imponujący wzrost sprzedaży na przestrzeni ostatnich lat. Bogata wiedza i doświadczenie sprawiły, że Wienkra wprowadza na rynek markę własną urządzeń klimatyzacyjnych. Nowa marka...

Wentylacja obiektów przemysłowych – wyzwania i rozwiązania

22 maj Obiekty przemysłowe są bardzo wymagającymi przestrzeniami. Znajdująca się w nich wentylacja powinna uwzględniać nie tylko dbanie o zdrowie pracowników, ale i zapewnienie optymalnych warunków dla funkcjonowania całego parku maszynowego. Tylko odpowiednia wymiana powietrza zadba o bezpieczeństwo, a także uchroni urządzenia przed częstymi awariami.

Od lipca kolejny program wsparcia do wymiany pieców na gazowe | PGNiG

16 maj Od 1 lipca Grupa PGNiG wraz z jedną z instytucji finansowych zamierza rozpocząć kolejny program wsparcia, obejmujący m.in. wymianę pieców na gazowe – poinformował prezes PGNiG Obrót Detaliczny Henryk Mucha. Dodał również, że liczy na to, iż od jesieni obowiązywać będzie zerowa stawka akcyzy na LNG i CNG.