Odkryj NOWOŚCI 2024 w nowym cenniku RAC/LCAC

7 maj Emocje sięgają zenitu! Zaprezentowane przedpremierowo na targach Enex i Warsaw HVAC Expo najnowsze modele klimatyzatorów Gree dołączają do oferty wraz z oficjalnym wejściem w życie nowego cennika RAC/LCAC, które przypada na dzień 15 maja 2024.

Centrala wentylacyjna Östberg HERU SELECT | Premiera 2024

27 lut Firma Östberg, lider w branży energooszczędnej wentylacji, wprowadza na rynek centralę wentylacyjną HERU SELECT, zaprojektowaną specjalnie z przeznaczeniem dla sektora biurowego i biznesowego. Jest to idealne rozwiązanie dla deweloperów i architektów realizujących duże inwestycje i poszukujących innowacyjnych systemów wentylacyjnych, które nie tylko poprawiają jakość powietrza,...

Haier – pobierz nowe katalogi

13 lut Haier przedstawia nowe katalogi na sezon 2024! Poznaj dwa nowe katalogi - systemów klimatyzacji Split i Multisplit oraz MRV i Chiller. Dzięki nowym wydawnictwom produktowym Haier Instalatorzy mają szansę zapoznać się z nowościami produktowymi oraz wygodnie mogą porównać produkty pod kątem ich specyfikacji.

Sprawdź hity Gree w najnowszym cenniku RAC/LCAC 2024

17 sty Początek roku to zawsze dobra okazja do planowania. Może więc czas zaplanować montaż klimatyzacji? Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy najnowszy cennik klimatyzatorów GREE – wypełniony po brzegi okazjami cenowymi.

Innowacyjna Dezynfekcja Powietrza: AirShield - Bezpieczeństwo i Komfort w Jednym

29 lis W obliczu obecnych wyzwań związanych z utrzymaniem wysokich standardów higieny wewnętrznej, firma Wojewódzki Instalacje wprowadza na rynek nowatorskie rozwiązanie - AirShield. To urządzenie, oparte na technologii promieniowania UV-C, , podnosząc standardy efektywności, skuteczności, komfortu i przyjazności dla środowiska.

1000 zł cashback za zakup pomp ciepła LG!

14 lis Firma LG uruchomiła promocję dla instalatorów LG, w której za rejestrację zakupu uruchomionej pompy ciepła LG instalator otrzymuje 1000 zł na swoje konto bankowe. Dodatkowo do dużych splitów 3-fazowych 12 kW i 14 kW – moduł Wi-Fi w prezencie.

Nowe kompaktowe pompy ciepła LG Therma V R32 Split

30 paź Firma LG wprowadziła do swojej oferty dwa nowe modele pomp ciepła typu powietrze-woda – Therma V R32 Split o mocy 4kW i 6kW. Urządzenia przeznaczone są do nowo wybudowanych, dobrze ocieplonych budynków, które wymagają małego obciążenia cieplnego. Charakteryzują się niską wagą oraz kompaktowymi rozmiarami, co w połączeniu z małą ilością czynnika chłodniczego i zmniejszonym...

Klimatyzatory Haier do ogrzewania: nowa era efektywności i oszczędności energii!

20 wrz W dzisiejszym świecie, gdzie dbałość o środowisko idzie w parze z komfortem, ogrzewanie klimatyzatorami staje się nie tylko rozsądną, ale także ekologiczną opcją. Poznaj zalety ogrzewania za pomocą klimatyzatorów oraz dwa wyjątkowe modele od renomowanej marki Haier, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Warto poznać zalety ogrzewania...

Efektywne Ogrzewanie z Klimatyzatorami Hisense

18 wrz Klimatyzatory z funkcją grzania stają się coraz bardziej popularnym wyborem dla osób poszukujących efektywnych rozwiązań do utrzymania odpowiedniej temperatury w swoim otoczeniu przez cały rok. Wraz z postępem technologii, producenci HVAC dążą do tworzenia coraz bardziej zaawansowanych urządzeń, które spełniają rosnące oczekiwania użytkowników. Jednym z uznanych dostawców na...

Klimatyzatory, które każdy Architekt Wnętrz powinien znać

15 wrz Klimatyzacja, jako niezbędny element współczesnych wnętrz, przeszła długą drogę od swoich skromnych początków. Obecnie nie tylko spełnia funkcję regulacji temperatury, ale także staje się ważnym elementem dekoracyjnym, wnosząc nowoczesny design do świata architektury wnętrz.