lg

Klimatyzacja LGZaawansowane oczyszczanie powietrza w Twoim domu!

czyste powietrze
świeże powietrze
zdrowe powietrze
likwidują bakterie
likwidują wirusy
super ciche
oszczędne
filtr PM1.0
szybkie chłodzenie
wydajne
intuicyjne
sterowanie pilotem
usuwają alergeny
usuwają zapachy
certyfikaty jakości

Klimatyzatory LG z systemem oczyszczania powietrza

Kompleksowe rozwiązania w zakresie oczyszczania powietrza

EKOLOGICZNY KLIMATYZATOR Klimatyzacja LG

Powiew świeżego powietrza w Twoim domu

LG oferuje szeroką gamę klimatyzatorów wyposażonych w rozwiązania, które pomagają zadbać o czyste powietrze w naszych domach. Pandemia COVID-19 uświadomiła nam, jak duże znaczenie ma jakość powietrza w pomieszczeniach, w których na co dzień przebywamy. Firma LG robi wszystko, aby zadbać o jego jakość przy pomocy swoich wielofunkcyjnych urządzeń z oferty Air Solution. Warto zwrócić uwagę na niektóre z rozwiązań i sprawdzić, w jaki sposób pomogą nam zadbać o nasze otoczenie.

Nowością wykorzystaną w modelach takich jak Deluxe, Artcool Mirror, Artcool Beige czy Dualcool z oczyszczaczem powietrza obok jonizatora, który redukuje szkodliwe mikroskopijne cząsteczki, nasycając powietrze przechodzące przez klimatyzator ponad 3 milionami jonów, jest technologia UVnano. Usuwa ona do 99,99% bakterii za pomocą światła UV LED, aby wentylator wytwarzający podmuch był czysty i świeży. Wybrane modele zostały wyposażone również w dodatkowy filtr antyalergiczny dla zmaksymalizowania procesu filtracji powietrza w urządzeniach. Specjalny filtr jest pokryty powłoką pochłaniającą szkodliwe substancje, które mogą powodować alergie. Klimatyzator silnie pochłania powietrze z pomieszczeń i usuwa substancje alergizujące, takie jak roztocza kurzu domowego, pyłki, grzyby, pleśń unoszące się w powietrzu. Efektywność działania filtra potwierdzona jest przez Organizację BAF, zajmującą się pomaganiem dorosłym i dzieciom w zwalczaniu alergii. Ponadto, każde urządzenie posiada funkcję automatycznego oczyszczania swojego wnętrza po procesie chłodzenia. Osusza ona wymiennik ciepła, aby zapobiec rozwojowi bakterii i pleśni w klimatyzatorze.

Wszystkie klimatyzatory pokojowe LG do swej pracy wykorzystują przyjazny dla środowiska czynnik posiadający niski współczynnik GWP. Czynnik chłodniczy R32 ma bardzo niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego oraz nie ma wpływu na warstwę ozonową.

Dowiedz się więcej

Czystsze chłodne powietrze

Wybrane modele klimatyzatorów LG zostały wzbogacone o system oczyszczania 2 w 1 (chłodzenie i oczyszczanie powietrza), który może zatrzymać drobny kurz, zarazki i zanieczyszczenia powietrza. Czujnik PM 1.0 zapewnia wykrywanie bardzo drobnego pyłu w czasie rzeczywistym i intuicyjnie wyświetla stan powietrza za pomocą czterech kolorów.

Czystsze powietrze w biurze

Utrzymanie czystego powietrza w pomieszczeniach, w których pracujemy, jest równie ważne jak w przypadku pomieszczeń w domu. Kaseta LG DUAL Vane może być wyposażona w zestaw do oczyszczania powietrza LG z 5-stopniowym systemem filtracji, który pozytywnie przeszedł testy CFD i usuwa ponad 90% drobnego kurzu i wirusów z powietrza. Kaseta LG DUAL Vane z zestawem do oczyszczania powietrza skutecznie filtruje powietrze nawet w dużych, otwartych przestrzeniach, docierając do każdego zakątka biura.

Dowiedz się więcej
Czystsze chłodne powietrze Klimatyzacja LG
Sterowanie klimatyzatorem i bieżące monitorowanie stanu powietrza Klimatyzacja LG

Sterowanie klimatyzatorem i bieżące monitorowanie stanu powietrza

Klimatyzatory LG zapewniają czyste, zdrowe i komfortowe powietrze przez cały dzień. Można sterować nimi z dowolnego miejsca za pomocą smartfona lub tabletu wyposażonego w system Android lub iOS poprzez darmową aplikację LG ThinQ w języku polskim. Oprócz komfortu i wygody sterowania aplikacja zwiększa funkcjonalność klimatyzatora m.in. o programator tygodniowy czy monitoring zużycia energii.

Dowiedz się więcej
KLIMATYZATOR Klimatyzacja LG

Do pobrania