Oferta archiwalna
Praca 26 lut 2018
Praca |  ZEG-ENERGETYKA | Specjalista ds. uruchomień i serwisu | Tychy

ZEG-ENERGETYKA Sp. z o.o. kontynuuje czterdziestoletnią tradycję ZEG Tychy w zakresie produkcji elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej. Firma zalicza się do wiodących dostawców zabezpieczeń w kraju, zwłaszcza w sektorze wytwarzania energii. Stosowane rozwiązania konstrukcyjne oparte są na autorskich projektach własnej grupy specjalistów. Dzięki połączeniu innowacyjności rozwiązań z doświadczeniem, tradycją i wysoką jakością, produkowane urządzenia z powodzeniem pracują w największych polskich elektrowniach i zakładach przemysłowych.

Opis stanowiska:

  • kompletacja, uruchamianie i badania końcowe urządzeń elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej,
  • serwis i naprawy wyrobów, także w trybie wyjazdowym, (u klienta),
  • wykonywanie usług z zakresu przeglądów i pomiarów aparatury zabezpieczeniowej,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej i jakościowej realizowanych prac.

Wymagania:

  • wyższe lub średnie wykształcenie kierunkowe (elektronika, automatyka, elektrotechnika),
  • znajomość i praktyka w zakresie budowy i serwisu urządzeń elektroniki, z uwzględnieniem systemów mikroprocesorowych,
  • znajomość zagadnień stosowania i pomiarów elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej,
  • uprawnienia SEP G1, E lub/i D powyżej 1 kV,
  • dobra organizacja pracy, mobilność, dyspozycyjność (wyjazdy na obiekty krajowej energetyki),
  • prawo jazdy.

Dodatkowo uwzględniane:

  • praktyka w zakresie instalacji i serwisu urządzeń elektrycznych / energetyki,
  • umiejętność tworzenia i testowania oprogramowania mikroprocesorów,
  • znajomość języka angielskiego w zakresie dokumentacji technicznej.

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZEG-ENERGETYKA  Sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji.

ZEG-ENERGETYKA  Sp. z o.o. jako administrator danych informuje, iż Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania. Podanie danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy jest obowiązkowe, natomiast w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach dobrowolne.

rekrutacja@zeg-energetyka.pl