Oferta archiwalna
Praca 26 lut 2018
Praca |  Work Service | Serwisant Urządzeń | Poznań

Wspinaj się na szczyt swoich możliwości z Work Service! Naszą pracą jest znaleźć Ci pracę. Skracamy dystans między Tobą a wymarzonym pracodawcą i stajemy się Twoim opiekunem kariery.

Serwisant Urządzeń

 POZNAŃ

Dla Naszego Klienta z koncernu fińskiego poszukujemy kandydatów do obsługi serwisowej urządzeń przemysłu ciężkiego

Zakres obowiązków:

• Obsługa serwisowa urządzeń w ramach oferty sprzedażowej (urządzenia hakowe, wózki, żurawie i windy) stacjonarnie i mobilnie
• Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
• Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności
• Kontakt pośredni i bezpośredni z klientami

Czego oczekujemy?

• Wykształcenie minimum średnie lub zawodowe elektryczne, elektromechaniczne
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Czynne prawo jazdy kategorii B
• Gotowość do podróży służbowych w ramach serwisu
• Znajomość obsługi komputera
• Komunikatywność, wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystania z dokumentacji technicznej

CO OFERUJEMY?

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku, weekendy wolne
• Atrakcyjna podstawa + pakiet benefitów
• Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
• Zagwarantowane szkolenie
• Niezbędne narzędzia pracy: narzędzia na warsztacie, telefon, samochód do pracy mobilnej
• Pełne wsparcie i przejrzyste zasady współpracy
• Przyjazna atmosfera sprzyjająca codziennej współpracy
• Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Work Service S.A. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”