Oferta archiwalna
Praca 14 lut 2018
Praca | Mostostal | Specjalista ds. Marketingu | Warszawa

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w 30 krajach na świecie.

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki specjalisty ds. marketingu:

  • przygotowywanie i realizacja materiałów marketingowo-promocyjnych (prezentacje, ulotki, broszury, katalogi, plakaty,  gadżety firmowe),
  • organizowanie i koordynowanie wydarzeń specjalnych – eventów firmowych, imprez branżowych na budowach,
  • realizacja działań w zakresie identyfikacji graficznej firmy,
  • kontrolowanie stanu magazynowego materiałów marketingowych,
  • ścisła współpraca z jednostkami wewnętrznymi oraz drukarniami i agencjami reklamowymi w zakresie działań marketingowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: marketing, PR,  reklama,
  • min. 3 lat doświadczenia we współpracy z agencjami reklamowymi, drukarniami,
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Power Point,
  • znajomość programów graficznych mile widziana,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym,
  • prawo jazdy kat. B (obowiązkowo),
  • dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych na terenie całej Polski (ok. 1 w miesiącu),
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
  • komunikatywność,
  • zmysł estetyczny,
  • postawa proaktywna i kreatywność w działaniu.

Korzyści z pracy na stanowisku specjalisty ds. marketingu

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych,
  • pracę w zróżnicowanym zespole,
  • pracę w firmie, która kładzie nacisk na społeczną odpowiedzialność biznesu,
  • możliwość korzystania z nowoczesnych technologii,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szeroki pakiet benefitów:
    • opieka medyczna
    • dodatkowe dni wolne
    • programy rozwojowe
    • bilety na imprezy kulturalne
    • karty sportowe
    • pożyczki mieszkaniowe