Wiadomości 26 lut 2019
Alfaco
Praca Manager do spraw Chłodnictwa - Warszawa | Alfaco

Firma ALFACO POLSKA Sp. z o.o., w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko Manager ds. Chłodnictwa

Miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • Wsparcie techniczne dla klientów;
  • Ofertowanie i dobór urządzeń;
  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Identyfikacja potrzeb klientów danej grupy produktów;
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu i konkurencji;
  • Rozwijanie i wdrażanie strategii produktu;
    Realizacja planów sprzedaży na danym terenie.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne  (Chłodnicze);
  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole);
  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office, a zwłaszcza Microsoft Outlook);
  • umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia;
  • otwartość, operatywność i komunikatywność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoką kulturą osobista;
  • prawo jazdy kategorii B.

 Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Szkolenia w kraju i za granicą;
  • Kulturę niekorporacyjną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@alfaco.pl